www.elektronik.si
Prepozna kdo to napravo?

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: marko PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 3:47 pm    Naslov sporočila:  Prepozna kdo to napravo?
----------------------------------------------------------------------------
Živjo,

ko sem odvažal smeti sem na "elektro" oddelku našel tole zadevo, ki mi je padla v oči. Se komu sanja kaj bi to bilo?

Po shemi na hitro sem videl, da naj bi se napajalo z 19V DC. In sem ga tudi priključil. Lučke se prižgejo, potem pa čez cca 10s ugasnejo in se prižge rdeča ob piskajočem zvoku. Res me matra firbec.. Smile

Zadeva je zaprta z vseh strani, edini priklop je to napajanje, drugega ni (torej ni nekega inputa od zunaj še)

Avtor: igo PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 3:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Od blizu slikaj tisto QR kodo.
Je spodaj desno na ohišju, vidi se jo na drugi sliki, a ni prepoznavna.

Avtor: marko PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 4:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tisto QR kodo sem pogledal, ampak so samo iste številke kot na levi.. 04283A0641

Na vezjih so sicer (na različnih koncih) te oznake:
- COMPUTIME_AMW063B1
- TEMIC
- SD0536P-0
- ABG_CALYPSO_220V
- WSA1878_POWER-BOARD
- ABG WSA1684A, OPCOP6

Avtor: jvolkKraj: okolica Divače PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 4:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni izgleda kot brezkontaktni polnilnik za kakšne zobne ščetke ali kaj podobnega.

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 6:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni tudi, samo zakaj hudiča ima toliko razsvetljave?

Avtor: jvolkKraj: okolica Divače PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 6:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da zgleda bolj fancy ... zakaj pa je prozorno ohišje?

Avtor: kivijKraj: Vodice PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 8:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hojla!

Sem videl pri sosedu in to je elektronika z UV lučko za FILTER VODE prodaja ga AMWAY.
Kar draga zadeva!!
AMWAY

LP Andrej

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 8:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ufff.... marko, preglej, če je kaj zlata notri.

Avtor: reberKraj: Bled PrispevekObjavljeno: Ned Mar 10, 2013 10:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
kivij je napisal/a:
Hojla!

Sem videl pri sosedu in to je elektronika z UV lučko za FILTER VODE prodaja ga AMWAY.
Kar draga zadeva!!
AMWAY

LP Andrej


Ojoj, a amway še kar obstaja Rolling Eyes

Lučke, še posebno modre in fancy ohišje, to je recept za uspešno prodajo naivnežem Twisted Evil

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group