www.elektronik.si
I¹èem ekvivalent, i¹èem datashet, i¹èem podatke ...
Pojdi na stran Prej¹nja  1, 2, 3 ... 102, 103, 104, 105, 106  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 7:17 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
StricGeza je napisal/a:
i¹èem bolj moderne in delujoèe nadomestke za sledeèe dinozavre
PBY 275
BYF 508
BC 107
BZX 62

èe se komu valjajo doma lahko tudi rabljene ali nove ...
Tega je doma kar nekaj, od nadomestkov do dinozavrov (PBY in BYF za svinje futrat ali drugaèe, èez èas bodo ¹li v kanto), za BC 107 se ve, kaj se lahko uporabi, BZX62, èe se ne motim, so za razliène napetosti in bi lahko napisal katere.
Bi ti poslal, toda, ne jemlje¹ od vsakega, ker so ti oèitno strici nekaj namignili in se tega dr¾i¹ kot pijanec plota.
Kaj èem, kot sem napisal, nekaj èasa se bo ¹e valjalo, potem pa.......

Avtor: Profesor EinsteinKraj: Roga¹ka Sl. PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 9:51 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prosil bi za informacijo kje se dobijo ohi¹ja s priponke za monta¾o PCB vezij.

®e v naprej hvala.

Lp.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 10:23 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tebi èisto blizu. Kopiraj v iskalnik: OHI©JE PLASTIÈNO ZA DIN LETEV

Avtor: Profesor EinsteinKraj: Roga¹ka Sl. PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 11:39 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Podobno je videti ni pa povsem enako.

lp.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 11:41 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj je tam tega malo morje.

Avtor: Profesor EinsteinKraj: Roga¹ka Sl. PrispevekObjavljeno: Sre Jan 11, 2017 11:56 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobro, bom se jim javil... mogoèe pa se najde prava serija.

lp.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Èet Jan 12, 2017 12:04 am    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Koliko sto kosov pa rabi¹?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Jan 13, 2017 8:20 pm    Naslov sporoèila:  Podatkovni list optosklopnika
----------------------------------------------------------------------------
Podatkovni list optosklopnika na sliki i¹èem. Lahko bi bil MOC217/MOCD217 ??? Neznan mi je pa logotip pred cifro ...

Avtor: MiroMKraj: Desni Breg blizu Kurje vasi PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2017 2:58 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

zanima me ali je kje dosegljiv katalog s podatki o NTC uporih od Siemens AG, v katerem bi bili podatki za elemente, ki so bili dobavljivi okoli leta 1980?

LP. Miro

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Èet Jan 26, 2017 1:44 am    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ima¹ kak konkreten podatek, sliko... ?
Pobrskaj tukaj, i¹èe¹ lahko kot npr. kot Siemens data book ali i¹èi po svojem sistemu.

Avtor: MiroMKraj: Desni Breg blizu Kurje vasi PrispevekObjavljeno: Èet Jan 26, 2017 12:02 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljen Du¹an,

tako je, nekaj takega bi rabil za NTC upore. ®al nimam veliko podatkov. Situacija je taka:

Na malih oglasih sem 10, 11 let nazaj kupil regulator me¹alnega ventila IMP sistem 200 (kasneje sem izvedel, da je letnik 1981). Regulator mi dela,, samo se zdi, da so odzivi komand preveliki, zato ne vem ali so senzorji pravi, oziroma v redu. Navodil za uporabo mi ni uspelo najti, NTC elementi so pobarvani, ne vidim oznak, uspelo mi je ugotoviti samo to, da so od Siemens in NTC.

Izmerjene vrednosti se ne ujemajo s podatki dana¹njih NTC uporov. Izvedel sem tudi, da so imeli NTC pred 40. leti drugaène karakteristike, ne uspe pa mi najti takih podatkov.

Èe ima kdo podatke o tipalih IMP TT201/TT241 in TT221, je pa ¹e toliko bolje, saj rabim podatke toèno zanje.

LP, Miro

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Èet Jan 26, 2017 12:53 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
@MiroM, da ne smetim tukaj sem ti odgovoril v tvoji namenski temi.

Avtor: mancSLO PrispevekObjavljeno: Ned Dec 24, 2017 12:21 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
V daljincu A/V reciverja ima tale taplav element obloge in predvidevam, da je za zamenjat. Kaj to je in kak link prosim za ekvivalent?
Hvala.


Nazadnje urejal/a mancSLO Ned Dec 24, 2017 3:33 pm; skupaj popravljeno 2 krat

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Ned Dec 24, 2017 2:15 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
3 pinski keramièni resonator 4MHz. Navadno je znotraj quartz kristal in dva kondenzatorja 15pF.
Data¹it

Avtor: mancSLO PrispevekObjavljeno: Ned Dec 24, 2017 2:39 pm    Naslov sporoèila:  
----------------------------------------------------------------------------
Applause Hvala...

Stran 103 od 106

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group