www.elektronik.si
Vprašanej o tem koliko ljudi poznate.
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Ankete
Koliko vpisov imete v telefonskem imeniku vašega GSM ?
nobenega
5%
 5%  [ 5 ]
nekje do 50
11%
 11%  [ 11 ]
med 50 in 100
16%
 16%  [ 16 ]
od 100 do 200
21%
 21%  [ 21 ]
od 200 do 400
28%
 28%  [ 28 ]
od 400 do 600
7%
 7%  [ 7 ]
od 600 do 800
5%
 5%  [ 5 ]
od 800 do 1000
5%
 5%  [ 5 ]
Skupaj glasov : 98


Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 1:31 am    Naslov sporočila:  Vprašanej o tem koliko ljudi poznate.
----------------------------------------------------------------------------
Imam nov telefon (že nekaj časa). Pa zdaj gledam koliko vpisov v imenik imam. No sosed je videl koliko jih je, pa se je strašno začudil. Meni se a ne zdi ravno nekaj hudega.

Torej, da vidim kako je z ostalimi.

Avtor: Drago_GKraj: Primorska PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 3:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Namesto da bi šel spat, sem šel štet število vpisov v imenik. Ko ravno preštejem do konca, vidim da mi piše število vpisov. Jaz idiot Mad

108 vpisov. Sem mislil, da jih imam manj. Ampak bo treba jih nekaj zbrisati, saj so nekateri ljudje celo že pokojni. Tako pač je, ko je prostora preveč in imenik le uvažaš iz enega telefona v drugega brez brisanja. Le z dodajanjem novih.

Avtor: gumby PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 8:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
308 številk imam trenutno v imeniku. Za ene 90% vem, kdo so, ene 70% pa celo poznam Wink

Avtor: S55EIKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 9:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
715 stikov. Nekateri imajo tudi po več številk še za fax, interne, MPO...

Avtor: ElGrigonKraj: okolica Lenarta PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 10:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1350 vizitk, od tega jih poznam bolje 5%. Nekaj se jih spomnim, ko me kličejo Very Happy

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 11:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: siljoKraj: Ribn'ca PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 6:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sem si naredil še backup imenika mimogrede ... pokazalo se je 3356 stikov .... Smile
poznam jih mogoče kakšnih 20% ali pa še to ne!

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Sob Nov 16, 2013 8:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
204

Avtor: SamoRKraj: Koper PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 2:54 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmmm.... "Poznam" jih več kot je kapaciteta sim kartice. Telefonske številke hranim na SIM kartici. Ta je omejena na 250 imen. Ko pride na limit, me opozori in takrat brišem. Se mi je že zgodilo, da sem pobrisal številko, ki jo sicer 2 leti nisem klical, naslednji dan pa "nujno" rabil.

Ahhh... Kje so cajti, ko sem na pamet znal številke vsaj 70% obalnih firm, in ene 300 posameznikov. Telefončki so nam uničili spomin.

P:S.: Nisem delal na informacijah. (Bivši PTT.)

Avtor: forest70Kraj: Koper PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 8:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Natančno 320 jih je Very Happy

Avtor: daniloKraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 9:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
140

lp Danilo

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 9:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trenutno je v telefonu okrog 150 stikov. Aparat sem pred kratkim menjal. Kasneje sem ugotovil, da mi je precej številk, ki niso bile na sim-u ostalo na starem telefonu.





PS
Lahko se zgodi, da je med tistimi številkami tudi kak član foruma, ki ima mojo številko. Moja praksa je, da se običajno na neznane številke ne javljam. Sigurno pa nikoli ne kličem nazaj zgrešenega klica z neznane številke. Torej, če me kdo, ki ima mojo številko ne bo mogel doklicat naj pošlje SMS.

Avtor: zokKraj: Ponikva PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 9:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1035 kontaktov, od tega jih je vec kot polovica Outlookovih kontaktov.

Telefonskih stevilk cca 400.

Tudi pri meni se najde stevilka kakega pokojnega prijatelja.. Sad Jih nalasc ne izbrisem. Za spomin.

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 11:57 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Število stikov lahko zmanjšate tudi tako, da jih shranite na telefon, kjer lahko v nasprotju s kartico SIM, enemu stiku dodate dodatne atribute (telefon doma, telefon služba, fax, email, naslov... ). Da nimate za enega človeka shranjenih npr. 5 vizitk.

Jaz imam vse na telefonu ter sinhronizirano na 2 različnih mestih. Ena kopija je na računalniku, druga na telekomovem (mobitelovem) m:rokovniku.

Avtor: s55mKraj: Sofia-Bolgarija PrispevekObjavljeno: Ned Nov 17, 2013 12:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V imeniku jih je čez 1000. Nimam pojma, kako imate v imeniku ljudi, ki jih ne poznate. Jaz poznam vse (če izvzamemo tistih par številk, ki so od raznih uradnih služb, pa še tam se mi včasih javijo taki, ki jih poznam).

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group