www.elektronik.si
problem računalnika

www.elektronik.si -> Programska oprema

Avtor: nikec1997Kraj: Starše PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2014 8:17 pm    Naslov sporočila: icon_question problem računalnika
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!
Mene samo nekaj zanima in bi prosil za nasvete.Imam problem in sicer ko računalnik priklopim se sam prižge in se čez 5 sekund sam ugasne in se spet ponovno prižge in to dela dokler ga ne izklopim iz vtičnice. Hvala vsem ki mi boste pomagali!!!


Lp nikec1997

Avtor: forest70Kraj: Koper PrispevekObjavljeno: Sob Maj 31, 2014 8:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Računalnik kakšen, namizni, laptop ? Think
Kristalna krogla je na servisu.

Napiši kaj več pa bomo provali kaj pomagat.

Avtor: nikec1997Kraj: Starše PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 7:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To se mi dogaja na namiznem računalniku.Ko v računalnik priklopim kabel za monitor in kabel za računalnik se mi sam prižge in se čez 5 sekund sam vgasne in to se ponavlja, dokler ga ne izklopim iz napetosti!

Avtor: NaceKraj: Zagorje ob Savi PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 8:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoce se je zaskocilo vklopno stikalo.

Avtor: sodrgergKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 8:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja kaže na to da se je zataknil gumb za vklop, če ni je problem na matični plošči.

Avtor: forest70Kraj: Koper PrispevekObjavljeno: Ned Jun 01, 2014 9:24 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poglej v notranjosti računalnika, da nimaš napihnjen kak kondezator, če ja, jih je treba zamenjati. Poizkusi zamenjat napajalnik.

Avtor: Gost PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 10:58 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Podoben primer sem mel jaz. Problem je bil v 24 pinskem konektorju, preveri ali je popolnoma naležen (izštekaj in ponovno vštekaj), ter ponovno preveri ali se je vsedel do konca.

Avtor: TidraKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Okt 12, 2018 1:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
forest70 je napisal/a:
Poglej v notranjosti računalnika, da nimaš napihnjen kak kondezator, če ja, jih je treba zamenjati. Poizkusi zamenjat napajalnik.


tole bo kr najbol primeren nasvet,...

ponavadi se to dogaja ko se kak elektrolit napihne na matični plošči ali v napajalniku,...

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group