www.elektronik.si
Prijava
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Ned Apr 26, 2015 9:25 pm    Naslov sporočila:  Prijava
----------------------------------------------------------------------------
Ne morem se prijaviti na Filemeneger, čeprav sem že registriran. Zakaj? Piše da elektronski naslov ni veljaven????

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 1:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče si prijavljen tam s kakšnim drugim naslovom. Si kdaj menjal E-mail naslov?

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 10:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal/a:
Mogoče si prijavljen tam s kakšnim drugim naslovom. Si kdaj menjal E-mail naslov?


Ma noben mail ne prime. Na telefonu [slovenščina je zame španska vas] se pa lahko prijavil pa ne vem več kako ker je že dosti časa nazaj in sem kar prijavljen. Ne vem.

Pa tudi registrirati se ne morem na novo.
Napiše mi to: Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 2:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj ko se mi je uspelo registrirati ne morem pa nič downlodad in mi napiše: Notice: Undefined variable: obstaja in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902 Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/elektronik.si/phpATM/include/functions.php on line 902

???????

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 3:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj si probal dolpotegniti?

d'oh! Klikni na pravo mesto!

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 3:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sej ko tam kliknm mi to napiše.

?????

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 3:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal/a:
Kaj si probal dolpotegniti?
Daj link na stran kjer je to kar želiš!

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 4:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nobene stvari ne morem dol potegnit. Pri vsaki napiše isto.

http://www.elektronik.si/phpATM/index.php?action=downloadfile&filename=Mikro%20FM%20oddajnik.rar&directory=Nacrti%20tiskana%20vezja%20izdelki&

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 4:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Izvoli!
Meni gre vse! Poglej nastavitve v tvojem brskalniku.

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pon Apr 27, 2015 6:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal/a:
Izvoli!
Meni gre vse! Poglej nastavitve v tvojem brskalniku.


Ok. Hvala

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2015 10:02 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Drugač pa meni nikjer ne dela...ne morem nič dol pobrati. ?????

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Tor Apr 28, 2015 11:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ti je sploh kdaj uspelo kaj potegniti iz Filemenegerja? Če ne, kontaktiraj Frenkija na ZS, da ti popravi podatke. Na Filemenegerju, so omejitve pri uporabi uporabniškega imena razen, če je bilo to kasneje sanirano.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Maj 01, 2015 2:19 pm    Naslov sporočila:  Re: Prijava
----------------------------------------------------------------------------
Lizard64 je napisal/a:
Ne morem se prijaviti na Filemeneger, čeprav sem že registriran. Zakaj? Piše da elektronski naslov ni veljaven????

Nekje v poglavju "Forum in Filemanager" so napisani pogoji za uporabo Filemanagerja. Tako na hitro:
- Enako uporabniško ime, kot je na forumu
- Enak elektronski naslov, kot je na forumu
- Pri številu dolpotegov se upošteva aktivnost na forumu

Če temu ni tako, so težave.

Še nekaj. Tekoče poskušam reševati stvari, ki jih razumem. Za vprašanja takšnega tipa se mi pa ne zdi vredno zapravljati časa.
Citiram:
Sej ko tam kliknm mi to napiše. ?????


Lizard64 mi lahko razložiš pomen naslednjih trditev: "????", "?????", "???????" ?

Očitno število vpisanih vprašajev pomeni nekaj ... ampak jaz si tega ne znam razložiti.

Lp, Frenki

Avtor: Lizard64Kraj: Severna Primorska PrispevekObjavljeno: Pet Maj 01, 2015 2:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gre se za to, da sem pozabil geslo oz. ga spremenil na tem forumu. Na filemanegerju se z istim uporabniškim imenom in mailom nisem mogel prijavit zato mi je prijava z drugim uporabniškim imenom in geslom uspela, ampak dol ne morem pobrati nič.
Poskusil sem tudi zamenjati pozabljeno geslo. Tudi ni šlo!
Pravilno je, da so pravila ampak mail s katerim sem se prijavil na tale forum in na filemenegerja ne obstaja več ker sem ga izbrisal in sem vas o tem že enkrat oz. dvakrat obvestil in vas prosil, če to lahko kako uredite, ker jaz sem ga poskušal zamenjati in nikakor ne gre!

Zato se spet obračam na vas ker res ne vem kako to urediti....spremeniti mail itd.
Tudi meni bi bilo lažje, če bi imel za oba dostopa isto uporabniško ime in geslo...tako bi še enkrat prosil če lahko to urediš.

S tistimi vprašaji se pa ne obremenjuj ker pomenijo isto kot en velik vprašaj in nič drugega.

Hvala za pomoč oz. nepomoč....karkoli pač želiš...


LP

Avtor: FreakinTeeKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sre Sep 09, 2015 8:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lep pozdrav! Ko se poskušam registrirati na filemanagerju, mi to ne uspe. Dobim: Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied . Uporabil sem isto uporabniško ime, geslo in e-poštni naslov. Ne razumem v čem je težava. /: Hvala za odgovore.

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group