www.elektronik.si
tipkovnica za Raspberry Pi

www.elektronik.si -> Raspberry Pi sekcija

Avtor: pomarKraj: okolica Ptuja PrispevekObjavljeno: Pon Avg 10, 2015 7:50 am    Naslov sporočila:  tipkovnica za Raspberry Pi
----------------------------------------------------------------------------
Želel bi uporabljat manjšo prenosno tipkovnico z miško za Raspberry PI 2. Zanima me ali bi tipkovnica RT-MWK01 delovala? Uporabljate kaj podobnega?

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Pon Avg 10, 2015 9:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če je standardna USB tipkovnica potem bo. Če rabi svoje gonilnike potem pa bolj težko.

Zakaj pa rabiš sploh tipkovnico? Če imaš malino na mreži lahko praktično vse narediš preko SSH konzole z običajnega PC-ja

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Pon Avg 10, 2015 9:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za Logitech K400 vem da deluje. Cena je cca 39€ pri spletnem prodajalcu. Na Ebaju verjetno dobiš ceneje. Po vsej verjetnosti pa bi delovala vsaka brezžična tipkovnica.


In ja, tako kot je Highlag rekel, vse lahko prek SSH narediš iz domačega PCja, pod pogojem, da sta oba na mreži. Tudi grafično lahko kopiraš/premikaš datoteke.


LP G

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Čet Avg 13, 2015 1:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem kupil tole in dobro deluje. Pa tudi kar hitro je prišla.
Moram pa reči, da njena miška (touch pad) ni tako uporabna, kot klasična miška.

Se pa tudi jaz (sedaj, potem ko sem jo kupil) tudi pridružujem highlagovem mnenju. Če imaš možnost, jo krmili z računalnikom. Je lažje, če znaš ustrezno programje namestiti.

Avtor: Fantocci PrispevekObjavljeno: Tor Jan 24, 2017 12:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kje bi lahko kupil baterijo za tako brezžično tipklovnico?

https://www.amazon.com/Mitid-Wireless-Keyboard-Mouse-Touchpad/dp/B01E565PIQ/ref=pd_sbs_147_5?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B01E565PIQ&pd_rd_r=A3369EQ43GD3BYNADCQR&pd_rd_w=7JV5w&pd_rd_wg=M88CR&psc=1&refRID=A3369EQ43GD3BYNADCQR

Original je 3.7V 500mA, zunanje mere 52x34x5mm?

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group