www.elektronik.si
Malo za šalo XIV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Ned Dec 27, 2015 2:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri pitju alkohola je vsekakor potrebna zmernost, v nasprotnem pride lahko do naslednjega:

Avtor: torrexKraj: Velenje PrispevekObjavljeno: Pon Jan 18, 2016 6:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo črnega humorja

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Feb 06, 2016 2:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
“Janezek, ali še imaš dedka in babico?”
“Ne, umrla sta od seksa.”
“Kako pa je to mogoče?”
“Babica se je [cenzurirano] po stopnicah.”
“Kaj pa deda?”
“Deda pa je nekaj drkal okrog elektrike.”

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Star si takrat, ko te AKCIJA ne asociira več na vroče posteljne vragolije, ampak na znižanje piščančjih bedr v Sparu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ležita upokojenčka v postelji. Ona: Včasih si me nežno pobožal preden sva zaspala…

On se obrne, jo poboža po rami in hoče zaspati.

Takrat spet ona: Včasih si me nežno poljubil pred spanjem… On se dvigne in ji da poljubček na lice ter se obrne, da bi zaspal. Pa mu še ne da miru… Nato si me grizljal po vratu…

On jezno ustane in odkoraka iz spalnice… Ona: Ja, kam pa greš?

On sikne: V kopalnico po zobe

Avtor: l3banj12Kraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2016 11:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj vem zakaj se stvari kvarijo! Very Happy

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 7:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Samo je pa notri Rubicon

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 4:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lojzek je napisal/a:
Samo je pa notri Rubicon
Mogoče ponarejen!? Mr. Green

Avtor: igo PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2016 6:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj bi šele nastalo, če bi kondenzatorje začelo izdelovati isto podjetje, kot sedaj izdeluje babuške ... Mr. Green
Za osnovo bi vzeli 100 nF SMD keramični kondi Idea .

Avtor: nejckovka PrispevekObjavljeno: Pet Feb 12, 2016 4:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zakaj blondinka odpre mleko že v trgovini?
"Ker na embalaži piše: "Odprite tukaj!"

Avtor: nejckovka PrispevekObjavljeno: Pet Feb 12, 2016 4:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zakaj se stena podre, ko se na njo nasloni blondinka?
Pametnejši odneha.

Avtor: nejckovka PrispevekObjavljeno: Pet Feb 12, 2016 4:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Akviziter založbe stoji pred vrati gospodinje in reče:
"Tale knjiga vam bo odvzela polovico gospodinjskih del."
"Potem mi dajte pa kar dve."

Avtor: nejckovka PrispevekObjavljeno: Pet Feb 12, 2016 4:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Policist si želi na ulici prižgati cigaret. Iz žepa potegne vžigalice. Potegne prvo, pa se ne prižge, zato jo vrže stran. Prižge drugo, ki se ravno tako ne prižge, zato tudi to vrže stran. Prižge tretjo in ta se prižge. Ugasne jo in jo spravi v škatlico ter reče:
"Ta je dobra. Prihranil jo bom za naslednjič!"

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2016 10:25 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2016 7:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: elson2kKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2016 9:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se je kmetu pokvarlia greznica in je poklical mojstra, da pride to popravit. Mojster pride in s sabo prpelje mladega vajenca, šolarja. Kmet odpre greznico in se takoj umakne, mojster pa sam malo noter pogleda in skoči notri v drek. Reče vajencu da mu poda svetilko, vajenec poda svetilko, mojster malo posveti, vrne svetilko in se spet potopi v drek. Mojster čez 1 min pride nazaj na površje in reče vajencu naj mu poda ključ številka 18. Vajenec poda, mojster pa se spet potopi. Čez 1 min pride mojster nazaj na površje in greznica začne počasi odtekat. Ves ponosen prileze ven, pogleda vajenca in mu z nasmeškom na ustnicah in ponosnim glasom reče: "Uči se tmau uči, če ne boš celo življenje sam ključe podajal."


Avtor: elson2kKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Ned Feb 14, 2016 9:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sherlock Holmes in dr. Watson gresta na taborjenje, postavita šotor ter kmalu zaspita. Čez nekaj ur Holmes zbudi svojega zvestega prijatelja: "Watson, poglej v nebo in mi povej kaj vidiš!" Watson odgovori: "Vidim na milijone zvezd." "In kaj ti to pove?" Watson se za nekaj časa globoko zamisli: "Astronomsko mi pove, da obstaja na milijone galaksij in verjetno na bilijone planetov, astrološko, da je Saturn v znamenju Leva, časovno, da je ura približno četrt na eno zjutraj, teološko, da je očitno Gospod vsemogočen in da smo mi majhni in nepomembni, meteorološko pa, da bova imela lep dan. Kaj pa tebi pove?" Holmes za trenutek pomolči in nato reče: "Osnove, moj dragi Watson, osnove! Nekdo nama je ukradel šotor!"

Stran 3 od 15

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group