www.elektronik.si
Malo za šalo XIV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Avg 09, 2017 8:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ena za Braneta.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sre Avg 09, 2017 8:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Toto ni moja kava, moja je brez smetane. Wink

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2017 7:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še eni osmojeni prsti:
http://discovermagazine.com/2017/jul-aug/the-body-electric

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pon Okt 02, 2017 11:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Žena, ki se pozno ponoči po enem tednu vrne s službenega potovanja, tiho odpre vrata spalnice, odgrne pokrivalo na postelji in zagleda štiri noge, ki so molele izpod odeje.

V trenutku se ji zmegli pred očmi, pograbi baseball palico, ki je bila za vrati in prične udrihati po odeji.

Ko se je utrudila, odide v kuhinjo po pijačo, da si malo opomore od šoka.

Tam pa ponovno doživi šok, ko za mizo zagleda svojega moža, ki pije pivo in ji reče: "Tvoji starši so prišli na obisk za vikend, pa sem jima odstopil najino posteljo.

Pojdi ju pozdravit…​"

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pon Okt 02, 2017 11:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po maši k župniku prihajajo farani, mu podajo roko in se mu lepo zahvalijo.
Pristopi tudi lepo oblečen moški in reče: "Gospod župnik - za popizdit dobro pridigo ste imeli!"
"Me veseli, da vam je bila všeč, vendar bi vas prosil, da takih besed ne uporabljate, ker se to v cerkvi ne spodobi."
"Kakorkoli že," nadaljuje možakar, "vaša pridiga mi je bila tako všeč, da sem vam fuknil 100 evrov v puščico."
"Ne me j*bat?!" odvrne župnik.

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pon Okt 02, 2017 11:42 pm    Naslov sporočila:  Izpoved blondinke
----------------------------------------------------------------------------
Izpoved blondinke
Sedim v stanovanju...sama. Nekdo pozvoni na vrata.

Odprem in pred vrati stoji simpatičen mladec.

Vpraša me: "Je vaš mož doma?"

Odgovorim mu, da ga ni doma.

Mladenič vstopi, se sleče, me vrže na posteljo, me kresne, se obleče in odide...

Še do dandanes mi ni jasno zakaj je potreboval mojega moža?!

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Okt 18, 2017 9:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Posebne vrste avtomat... šnapcomat.

Lahko bi se šli uganke, ampak bom kar direktno povedal: stoji na vrhu Hleviš nad Idrijo. Menda so ga postavili eni "pubeci". Seveda je nastal špetir, ker "kao" ni v duhu planinstva in PD Idrija je zagnalo vik in krik. Meni se pa zdi posrečeno. "En takratek" po prešvicanem vzponu pa že ne more škordit Smile

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sob Okt 21, 2017 11:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Eni menda še kar vztrajajo na ploščati Zemlji. Predlagam kompromis v obliki polihedrona:
https://imgur.com/gallery/gEdNO

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2017 11:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Včeraj sem priključil en večji ventilator - poizkus drugega (in zadnjega) vklopa : https://www.youtube.com/watch?v=5W4C_nAutTQ Cool

Prvi priklop je bil mnogo bolj spektakularen vendar nedokumentiran Mr. Green

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Tor Dec 26, 2017 10:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pita unuka bakicu:
" A jeli bako, kako je to kod prvog seksa?"
Bakica se malo počeše, pa kaže:
"Znaš to ti je kao ovaj moj jedini zub, klima se, mrda 'amo-tamo, boli, al' ne bi ga vadila nikako!"

Avtor: simeonKraj: Šentjernej PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2018 3:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Recept za dober zakon:

V nekem manjšem mestu je živel par, ki je proslavljal 30. obletnico poroke. Daleč naokoli sta bila znana, da se v 30. letih niti enkrat nista sprla.
Novinarji in TV ekipe so prihajli z različnih strani, da bi preverili v čem je skrivnost tako uspešnega zakona.
Novinar je vprašal: »Gospod...to dejstvo, da se 30.let nista nikoli sprla je neverjetno...kako vam je uspelo....povejte, v čem je skrivnost?«
On pa je odgovoril: »Vse se je pričelo na poročnem potovanju...uživala sva v najrazličnejših aktivnostih...in nekega dne sva se odločila za jahanje konj. Vzela sva vsak svojega konja. Moj konj je bil umirjen, tisti, ki ga je jahala žena pa povsem nor...Že po nekaj minutah jo je vrgel s sebe, da je poletela na glavo. Ona pa ga je samo potrepljala po hrbtu in mu umirjeno in tiho rekla...«To ti je prvič!« Znova se je povzpela nanj in nadaljevala z jahanjem. Pa ni bilo dolgo, ko jo je konj spet vrgel s sebe. Pa je spet le vstala, ga potrepljala po hrbtu in mirno rekla: »To ti je drugič!« Jaz sem jo samo opazoval in se nisem mogel načuditi njeni mirnosti...Ko pa jo je konj še tretjič vrgel s sebe, je mirno vstala, izza pasu izvlekla pištolo in na mestu ustrelila konja!!!
Prepaden sem zavpil – Ali si ti normalna, trapa!!! Ubila si ubogo žival!!! Ona pa me je samo mirno pogledala in z nežnim glasom rekla: »To ti je prvič!«
To je to....od takrat sva živela srečno do danes, brez enega samega prepira....

Avtor: kunteKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Sre Jan 17, 2018 12:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Putnik u nekoj vukojebini uđe u bife.

Za šankom prsata plavuša, a okolo ni žive duše.

Putnik otvori cjenovnik..

kafa........... 1 EUR

sok............ 2 EUR

sendvič..... 3 EUR

drkanje ... 15 EUR

Putnik još jednom pogleda oko sebe ... nikoga osim
konobarice.

Pozove konobaricu..

- Gospođice, recite mi, ko obavlja ovo drkanje za 15 eura?

- Ja, naravno, a ko bi drugi.

- Onda, dušo, dobro operi ruke, jer ja bih sendvič.

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2018 9:27 pm    Naslov sporočila:  Malo za šalo XIV
----------------------------------------------------------------------------
Very Happy Ugoden nakup novega kolesa: Smile

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Maj 20, 2018 10:44 pm    Naslov sporočila:  Malo za šalo XIV
----------------------------------------------------------------------------
Applause Dobra ideja karikaturistke ALJANA Think

Avtor: Matko5Kraj: LJ PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2018 8:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Upor se ni mogel upreti Dancing

Stran 12 od 15

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group