www.elektronik.si
Malo za šalo XIV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sob Nov 03, 2018 12:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:

Pozdravljeni,
Moje ime je gospa Prisca Nzi, Živim v Stockholmu na Švedskem.
Želim donirati 5,2 milijona evrov na vaš bancni racun za nego živali v vaši državi. Prebral sem o tebi po internetu in všec mi je tvoja barva za zašcito in reševanje živali.
Moj mož in jaz trdo delamo in ljubimo živali z strastjo. Nismo imeli otroka, zato je naša ljubezen do živali. Imamo 1 psa in 2 macke, bili so tako prijazni do nas.
Preden je umrl mož, smo se strinjali, da je treba naš sklad donirati nekoga, ki bo skrbel za živali. Denar se lahko uporabi tudi za izgradnjo klinike za živali in drugih potrebnih projektov za zašcito živali.
Ce ste zainteresirani za prejemanje tega darovanja, bom prosil, da se moja banka poveže z vami za vec informacij.
Ce vas zanima, mi odgovorite podrobneje. Rad bi vedel vaše polno ime, naslov, telefonske številke.
L.P
Gospa Prisca Nzi

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Sob Nov 03, 2018 2:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Eh, Marko...lahko bi to svojo barvo, ki je gospe tako všeč malo prepakiral v manjše stekleničke in razdelil med nas. Mogoče bi Prasica (ups Smile ) donirala še nam kako drobtinico. Egoist.

Avtor: brezimenko PrispevekObjavljeno: Sob Nov 03, 2018 6:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni je ena ponujala pa ljubavne usluge pred casom.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Nov 09, 2018 8:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Počasi se bližajo prazniki Smile

Citiram:
Just bought my Christmas Tree from the market and the man said if i gave it plenty of light and water he would even and come and take it away for me come February! What a great deal and nice young man he was!!

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Dec 18, 2018 12:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trouble in paradise, secret santa, itd...
https://www.youtube.com/watch?v=rREeuJz_4fQ

Avtor: int47Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Dec 18, 2018 9:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Najbolj varen fast food v okolici Smile

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Ned Dec 30, 2018 11:10 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Radio

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Ned Dec 30, 2018 12:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali ste vedeli, da samci severnega jelena odvržejo rogovje že na
začetku zime,

običajno konec novembra, najkasneje do srede decembra.

Medtem pa košute rogovje obdržijo do pomladi, ko imajo mladičke.

To pomeni, da so vsi Božičkovi jelenčki, od Rudolfa do Blitzna v
resnici košute!

Kar je čisto logično… kdo drug bi pa še zmogel tako nalogo – vleči
debeloritega dedca s prtljago naokrog čez cel svet v eni sami noči, ne da
bi se na poti izgubil in zraven izgubil še pol prtljage.

nauk te zgodbe:

ženske res veliko zmorejo…

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Apr 05, 2019 11:56 am    Naslov sporočila:  T2 - tako kot mora biti
----------------------------------------------------------------------------
T2 - tako kot mora biti Think d'oh!

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pet Apr 05, 2019 12:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nadgradnja GPRD? Smile

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Jun 30, 2019 9:10 pm    Naslov sporočila:  Preveri kdo si!
----------------------------------------------------------------------------
Pray Če se ti to zgodi, preveri kdo si! Think d'oh!

Stran 15 od 15

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group