www.elektronik.si
Kaj trenutno počnete ?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 81, 82, 83  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 3:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
napetost je napisal/a:
Silvo
Kakšna bi bila cena za ta števec.
Bi mi prav prišlo na mojem rezkalnem strojčku, da mi nebi bilo potrebno obratov štet. vreteno mize bi z jermenom povezal na ta "koračni dajalnik" pa bi bilo pomoje kar vredu.
Lahko mi pošlješ tudi na zasebni mail.


Ko bom spravil skupaj dokumentacijo, bo šel projek na forum ali v revijo. Sam ne izdelujem ničesar za prodajo. Material bi se verjetno spravil skupaj nekje za 20-30€ ne vem točno, kajti večina je bila "nabrana" v domači delavnici.

Avtor: napetostKraj: koroška PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 4:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za hiter odgovor.
In kdaj bo to dostopno?
Sem se zagrel za to.
Merilne letve so zame predrage, bom z tem več kot zadovoljen.
Montiral bi pa sem

Avtor: VajdoKraj: Ribnica PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 4:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prišel v delavnico, prižgal radio, pa malo začel pospravljati. Se vidi, da moja dela, da sem na tako lep dan v delavnici, ker če ne bi že moral na kak sprehod Laughing Twisted Evil

Avtor: klemen88Kraj: Slovenj Gradec PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 5:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vajdo je napisal/a:
Prišel v delavnico, prižgal radio, pa malo začel pospravljati. Se vidi, da moja dela, da sem na tako lep dan v delavnici, ker če ne bi že moral na kak sprehod Laughing Twisted Evil

Jaz sem pa pred kratkim prišel iz tvojih koncev. Res pa je da smo včeraj imeli rokometno tekmo pri vas in smo žal zgubili ampak tudi poraz je treba ''zalit'' Smile

ontopic: Pravkar končal akvarijsko luč z izbiro sedmih vej led diod...

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2009 6:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravkar se jezim na moj oldtimer spajkalnik; Iskra THS11.
Po dobrih 20 letih je grelec izpustil dušo Evil or Very Mad

Zdaj se bom pa moral posodobiti d'oh!

Stran 83 od 83

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group