www.elektronik.si
Nastavitev daljinca za pomarančo (orange pi)

www.elektronik.si -> Raspberry Pi sekcija

Avtor: mzmarezKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Feb 09, 2016 1:25 pm    Naslov sporočila:  Nastavitev daljinca za pomarančo (orange pi)
----------------------------------------------------------------------------
Ker na pomarančo ni odprto ničesar, bi o moji težavi pisal tukaj.Mislim,da mora biti stvar zelo podobna.
Problem je v tem, da bi rad na pomaranči nastavil ir daljinc v sistemu Openelec. O tem kako se to nastavi, je debata tukaj:http://www.orangepi.org/orangepibbsen/forum.php?mod=viewthread&tid=648&extra=page%3D1&page=46
Razprava o daljincu se začne na 46 strani spodaj (zadnji prispevek -moderator Jernej)in je aktualna še naslednja stran do darqoq .Problem je v tem,da o linuxu praktično ne vem nič.
Uspe mi napraviti config file z nastavitvami daljinca,potem,pa se stvar ustavi. Kolikor zastopim moram to datoteko preimenovati v devinput. Pa recimo, da tudi to še naredim . Ko to naredim , se naslov datoteke res spremeni, vendar ostane še vedno config file znotraj.Naslednja stvar je, da bi moral spremeniti tudi autostart.sh, vendar mi to ne gre. Ko je vse to shranjeno bi moral samo še stvar ponovno zagnati in daljinc bi moral delati. Vendar meni ne dela . Prosim, kako naj to naredim?

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group