www.elektronik.si
Kam ste šli vsi prijatelji Bascoma?

www.elektronik.si -> Bascom sekcija

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 6:07 pm    Naslov sporočila:  Kam ste šli vsi prijatelji Bascoma?
----------------------------------------------------------------------------
Včasih nas je bilo veliko, sedaj pa ni nikogar več na forumu!!

Ali ste kje drugje bolj srečni?

Pozdrav!

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 6:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hehe Wink
Se vedno migamo, ceprav tudi koketiram s STM32 familijo Wink
Ampak za kaj enostavnega in hitrega je Bascom se vedno zakon!

Lp, g

Avtor: elson2kKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 7:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz se ga še dudlam, poleg 100 drugih stvari Mr. Green

Avtor: rudiPKraj: KOPER PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 8:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Uporabljam ga še vedno !!!

Avtor: program_erKraj: Maribor (Pohorje) PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 8:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iz Bascom sem šel na Atmel Studio, zadnje čase pa sem izključno na ARMih ali višje, tako da sem zelo srečen z Visual Studio + VisualGDB + Visual Assist X ob programiranju večinoma STM32 in ESP Smile

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 9:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bascom mi je blizu, delam z MikroBasic za PIC

Avtor: protoncekKraj: Mengeš PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 10:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Delamo, delamo...
Trenutno na drugi verziji merilnika nivoja kurilnega olja. Imel bo 240x128 lcd Very Happy
Ravno spoznavam lepote na novo dodane funkcije Dim X(31,12) as Byte Applause Bascom končno podpira tudi to...
Krampus--> podobnosti je bolj malo...sem že malce gledal mikrobasic...je bolj podoben Cju kot pa bascomu..

Avtor: integrercKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Sob Feb 20, 2016 11:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A, eni še prisegamo na to, ravno danes je zaživela ena industrijska stvar, ki funkcionira na Bascom koreninah 😄😄

Avtor: besoftKraj: Žižki - Prekmurje PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 9:34 am    Naslov sporočila: icon_funny bascom
----------------------------------------------------------------------------
Tudi še kaj na hitro naredim v bascomu...še živi Smile .

Avtor: VladoKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 10:36 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, ker nimam potrebe po čem drugem, še vedno uporabljam BascomAVR.
Trenutno ustvarjam merilnik porabe elektrike in merilnik napetosti omrežja ki bo na oddaljenem objektu za nadzor porabe.
Merilnik je
http://de.aliexpress.com/item/PEACEFAIR-AC-100A-Electric-power-monitoring-and-communication-module-power-meter-power-energy-Volt-Ammeter-with/32405328185.html?spm=2114.40010708.4.2.HgJ8bD

Za vse skeptike Bascoma naj povem podatek, da tudi Francoska Ariane ima v sebi vgrajeno elektroniko ki je programirana z Bascom-om.
Vse kar sem do zdaj imel namen narediti sem naredil v Bascom-u, novega se ne grem učit, leta pač.

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 11:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jp, sicer je pri meni zadnje čase elektronika po sili razmer malce zapostavljena, ampak bascom pa ni na smetišču Wink
No, sicer glede na svoje (ne)znanje nisem ravno referenčni uporabnik, pa vseeno...

Avtor: kose19Kraj: okolica Kobarida PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 12:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še v uporabi, 2 dni nazaj upicanjil en projekt do željene oblike Wink

Bi pa lahko v bolj predstavili svoje dosežke v kaki od tem.

Avtor: tilz0RKraj: Črnomelj PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 1:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
C-ju šli na vrata trkat Wink

Avtor: TilenS PrispevekObjavljeno: Ned Feb 21, 2016 10:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali pa assembler-ju Mr. Green

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group