www.elektronik.si
Spam na ZS sporočilih

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2016 9:06 pm    Naslov sporočila:  Spam na ZS sporočilih
----------------------------------------------------------------------------
Dobil sem pritožbo, da nek(a) uporabnik(-ca) na zasebnih sporočilih nadleguje.
Citiram:
... sporočilo od članice, ki se zanima za nekakšno prijateljstvo, meni pa res ni do tega, ali do prejemanja tovrstnih sporočil. ...

V kolikor se to še pojavlja, mi prosim sporočite, da prekinem zadevo. Zadnja stvar, ki bi mi bila v interesu je zloraba foruma za širjenje spama.

Lp, Frenki

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Maj 09, 2016 10:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobil 8.4.

eleki je napisal/a:
ciaooo


Bom kar direktna... A si za en klepet? Lahko se spoznava pa vidiva kako dalje.
En lep prijeten dan še naprej T.

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 10:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ker pri nas nekako ni anonimnosti, med seboj se poznamo, bi moralo biti dokaj enostavno pogledati, kdo je tako sporočilo poslal (eleki) in ga preusmeriti na kak drug forum.

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 10:35 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mimogrede,

gledam seznam članov foruma in vidim, da jih je precej, ki so se zadnjič oglasili, prijavili daljnega leta 2004.

Morda so že mrtvi, kdo ve. Ali ne bi bilo smiselno brisati vse, ki se niso prijavili preteklih 10 let?

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 5:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni je praktično na ZS izginilo vse, ostalo je nekaj iz marca in aprila.

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Tor Maj 10, 2016 7:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
Dobil 8.4.

eleki je napisal/a:
ciaooo


Bom kar direktna... A si za en klepet? Lahko se spoznava pa vidiva kako dalje.
En lep prijeten dan še naprej T.


Hehe, nekdo se naj javi in dejansko ugotovi, kaj bi rada... Takole, v imenu znanosti Mr. Green

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 11:45 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Par dni je še tiho za njo/njim pa sem v dvomih ali je frenki že pripel ban temu uporabniku. Itak je dež z zamaknjenim aprilom pa sem si rekel bom jaz žrtveno tele. Wink

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 12:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravkar dobil:

Citiram:
Kako si, se tipkava?

Malo neumesno, ampak naj bo... A si za en klepet? Lahko se srečava pa vidiva kako dalje. Huh ka pa vem,če je izvedljivo heheh.Piš na minika1980@gmail.com pa rečeva kako več Wink
...lep pozdrav iz Ljubljane

Avtor: LojzKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 2:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
slomacuser je napisal/a:
Pravkar dobil:

Citiram:
Kako si, se tipkava?

Malo neumesno, ampak naj bo... A si za en klepet? Lahko se srečava pa vidiva kako dalje. Huh ka pa vem,če je izvedljivo heheh.Piš na minika1980@gmail.com pa rečeva kako več Wink
...lep pozdrav iz Ljubljane

Madona si bil pa hitro napaden! Laughing
Danes ob 7:36 si se prijavil, ob 11:18 si pa že objavil spam. d'oh! Shocked

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 3:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sebaveh je napisal/a:
mosqito je napisal/a:
Dobil 8.4.

eleki je napisal/a:
ciaooo


Bom kar direktna... A si za en klepet? Lahko se spoznava pa vidiva kako dalje.
En lep prijeten dan še naprej T.


Hehe, nekdo se naj javi in dejansko ugotovi, kaj bi rada... Takole, v imenu znanosti Mr. Green

He, he. Moškega zagotovo ne išče. Zelo verjetno išče nekaj OD moškega. Žrtvuj se ti Smile

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pet Maj 13, 2016 4:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Očitno je pomlad in ...

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Ned Maj 15, 2016 10:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da, zagotovo išče ljubezen do moškega

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Maj 15, 2016 10:36 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi to je ljubezen (še celo zelo razširjena)!

Avtor: geier PrispevekObjavljeno: Ned Maj 15, 2016 3:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
vilko je napisal/a:
Mimogrede,

gledam seznam članov foruma in vidim, da jih je precej, ki so se zadnjič oglasili, prijavili daljnega leta 2004.

Morda so že mrtvi, kdo ve. Ali ne bi bilo smiselno brisati vse, ki se niso prijavili preteklih 10 let?


Tole sem pa malo skepticen do tega in zaenkrat raje nebi,
razen ce bi skrbnik ogotovil, da ni denarja za prostor in dejansko
moral reducirati.
Nenazadnje delamo eno veliko enciklopedijo znanja s socialnim privdihom,
saj se delajo zgodbe, ki dajo tehniki se lepoto
in verjamem da si nihce ne zeli vec postov,
kjer en del manjka zaradi mentalnih muh posameznikov.

Lep, a zal negativen zgled je ta forum, ko se je del odlomil,
veliko odlicnih tem in odgovorov pa kar izginilo.

Ali nebi bilo lepo ter najbolj enostavno, da bi bil na tem netu samo en forum,
pa nekje tema ekektronika, pa podtema ta in ta itd.

PS: sicer bi pa se zrtvoval za omenjeno, da pridemo do naslova hise tega deklica,
sam nic ne dobim.
Tako kot za tista nigerijska pisma tudi obstoja ena stran,
ki jim vraca udarec in objavlja vso kronologijo debat; pades dol od smeha.

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Maj 15, 2016 7:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@geier

Če se briše zelo dolgo neaktivnega uporabnika še ne pomeni, da se bi izbrisalo tudi vse prispevke, ki jih je ta uporabnik napisal.
Primerjava s tem kar se je tu dogajalo pred časom ni umestna, saj so bili prispevki nekaterih "odcepljenih" uporabnikov brisani na njihovo zahtevo (celo z grožnjo tožbe), ne iz kaprica administratorja.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group