www.elektronik.si
Odgovor na temo in sporočilo iz foruma

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2017 2:21 pm    Naslov sporočila:  Odgovor na temo in sporočilo iz foruma
----------------------------------------------------------------------------
Odgovoril sem v eni temi in dobil nenavadno sporočilo od foruma. Sporočilo je sicer uspešno pripeto na forumu.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2017 2:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če ne bo Frenki odgovoril, malo pobrskaj po Forum in File manager.
Take in podobne stvari so se že dogajale, vendar ne vidim problema, posebno, če je prispevek oddan.
Lahko je problem pri nekumu od članov, ki se je naročil na obveščanje, vendar nekaj ni, tako kot bi moralo biti, z njegovim E-mail naslovom.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2017 3:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To si odgovarjal nekomu na ZS ali postal v neko temo na forumu?
Se je zgodilo tudi meni, a se je oddan post vseeno prenesel na forum.
To sicer preverim, nekateri pa ne in zato so nekje duplirani posti istega uporabnika, če ga potem ni sam odstranil.
Mogoče je problem v letnici...Powered by phpBB 2001, 2005?

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Mar 05, 2017 4:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DusanK je napisal/a:
To si odgovarjal nekomu na ZS ali postal v neko temo na forumu?
........
To sicer preverim, nekateri pa ne in zato so nekje duplirani posti istega uporabnika, če ga potem ni sam odstranil.
Mogoče je problem v letnici...Powered by phpBB 2001, 2005?

Kot vidim je napisal, da je oddal prispevek v neki temi (mislim da v tej) in če ima sodelujoči član teme, ki se je naročil na obveščanje, napačen E-mail naslov, bo to to.
Ne vidim nikakršnega problema v letnici, kajti le ta ne spremeni vsebine in kvalitete foruma Dancing .
Sicer pa, kot sem že napisal, jaz osebno ne vidim nikakršnega problema, dvojne ali večkratne enake prispevke pa redno brišem, če jih le vidim.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2017 9:26 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaka57 je napisal/a:
Kot vidim je napisal, da je oddal prispevek v neki temi (mislim da v tej) in če ima sodelujoči član teme, ki se je naročil na obveščanje, napačen E-mail naslov, bo to to.

Razlog je Jaka napisal. Ob odgovoru se pošiljajo sporočila naročenim na obveščanje. V primeru napake (napačen e-naslov, presežena kvota, ...), ki jo javi strežnik e-pošte pa prileti obvestilo. Za pisca odgovora brezpredmetno. Ob priliki bom moral umaknit tole obveščanje o napaki.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group