www.elektronik.si
Samsung Note 10.1 N8000, zamenjava eMMC čipa

www.elektronik.si -> Zabavna elektronika

Avtor: Model1a PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2017 11:56 am    Naslov sporočila:  Samsung Note 10.1 N8000, zamenjava eMMC čipa
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni. Upam, da je tema prava. Na omenjeni tablici mi je "crknil EMMC čip in se sedaj noče več zagnati oz. obstane pri napisu Samsung. Z odinom se poveže, vendar se je ne da flash-at-stalno javlja napako pri branju. A je kje kak majster iz območja gorenjske (Tržič ali Kranj), ki take zadeve menjava? Servis itak menja celo ploščo, ki pa pide "skromnih" 240 EUR!!! Sam čip pride okoli 10 EUR. Pa če je kdo, ki se s tem ukvarja, če lahko še pove, koliko bi prišlo delo Smile Jaz, še bolj pa otroci bi bili veseli Smile Za risanko pogledat v avtu je bila super zadeva, pa še s peresom se je dalo fajn risat gor.

Avtor: piagolo PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2017 8:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali si uspešno rešil?
Imam 8010, ki prav tako ostane na začetnem zaslonu.

Avtor: backbiter17Kraj: LJ in okolica PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2017 8:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
EMMc cip je skoraj gotovo zalit v epoksi
Možnost uspeha je minimalna, sem jemal te čipe dol za reševanje podatkov in skoraj vedno uspel odtrgati še kak kontakt iz matične (sam čip je sicer preživel)

lp,A

Avtor: piagolo PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2017 9:25 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poskušal sem z Odinom in ponovno namestitvijo flasha (meni laiku pomagal en forumaš na drugem forumu) a je bilo neuspešno. Zadevo bi dal nekomu, da jo poskusi pognat s te zataknjene točke ali vsaj poskuša rešiti podatke.
Sicer pa je zdaj te "solate" po zmernih cenah dovolj na trgu.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group