www.elektronik.si
Visoke ženske letve, ki se lepo lomijo

www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: jozzze2000Kraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 12:14 pm    Naslov sporočila:  Visoke ženske letve, ki se lepo lomijo
----------------------------------------------------------------------------
Kot pravi naslov...

Pri spodnji izvedbi pogosto poči izolacija Sad

Avtor: DomeniusKraj: Medvode PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 12:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz takšnih ne lomim, ampak jih režem z olfa nožem (z dobrim rezilom) pa nimam problemov.

Avtor: milan62Kraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 1:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi po mojih izkušnjah se lepo lomijo, če na želenem mestu preloma potegneš z olfa nožem.

Lp

Avtor: jozzze2000Kraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 1:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kapo dol obema, meni ne uspe Very Happy

Je pa res, da jaz režem po en "pin" stran. Če jih več, tudi meni uspe tako, da z olfa nožem potegnem, pa potem lepo poči.

Avtor: milan62Kraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 2:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, po en pin pa res še nisem poskusil. Poskusi namesto olfa noža uporabiti miniaturno žagico.

LP

Avtor: jozzze2000Kraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Čet Apr 06, 2017 3:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na miniaturno žagice sem tudi pomislil, samo mi še ni prišla pod roke.
Morda bi bil tudi "hot knife" primeren za tak podvig.

Avtor: arksiKraj: Dolenjska PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2017 6:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
jozzze2000 je napisal/a:
Na miniaturno žagice sem tudi pomislil, samo mi še ni prišla pod roke.
Morda bi bil tudi "hot knife" primeren za tak podvig.


Jaz sem si zbrusil kar žagin list za jeklo v obliko "V". Na vsaki strani letvice malo zažagam in odlomim. Zaenkrat zadovoljivo deluje Smile.

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Sob Apr 14, 2018 9:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kje pa kaj nabavljate te letvice?
Bom najbrž kmalu rabil ene 30 kosov, vsaj 30-pinskih, pa jih ne bi ravno rad preplačal...

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group