www.elektronik.si
FM -kako do vsebin?

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: bbraneKraj: Cerkno PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 12:09 pm    Naslov sporočila:  FM -kako do vsebin?
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni !

Prosim za pomoč ( bolj vešče člane kot sem sam ) kako dostopati do vsebin na Filemanagerju. Z uporabniškim imenom in PW kot za forum mi ne uspe- aktivnost mislim da ni problem, Ali se moram na novo registrirati- nov račun za FM in kako? Vem da mi je pred časom to šlo sedaj pa ne vem več kaj še probati. Prosim člane ali mogoče admin za pomoč.

Hvala in LP Brane

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 2:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz lahko dostopam tako kot si opisal oz. tako kot vedno.

Lp, Jože.

Avtor: bbraneKraj: Cerkno PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 8:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem se poskušal registrirati na FM pa mi napiše. Problem sending mail. Response 554 5.7.1. Recipient address rejected.

Kaka ideja ?

LP Brane

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Sob Jul 01, 2017 8:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zamenjaj registriran e-mail naslov.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:08 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Verjetno je res nekoliko nerodno ... bazi uporabnikov foruma in filemanagerja sta ločeni. Na filemanagerju pa je bil za uporabo pripete vsebine postavljen pogoj, da je uporabnik tudi aktiven uporabnik foruma. To na kratko pomeni, da je potrebna registracija na filemanagerju z enakim uporabniškim imenom in e-mail naslovom kot na forumu.

Konkretno v primeru bbrane sem šel pogledat, vendar uporabnika s tem imenom ne najdem. Ne najdem niti uporabnika, ki bi imel vpisan bbranetov e-mail naslov, ki je v uporabi na forumu. Če ti je pred časom stvar delala, mi sporoči uporabniško ime, poda katerim si dostopal, da preverim/popravim še to. V nasprotnem primeru pa prosim izvedi novo registracijo na filemanagerju. Če bo kakšna težava pa sporoči in bom pogledal.

Avtor: kastaneda PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni tudi ne uspe dostop na FM že 4-5 let.
Pa sem imel enako uporabničko ime in geslo.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:53 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
kastaneda je napisal/a:
Meni tudi ne uspe dostop na FM že 4-5 let. Pa sem imel enako uporabniško ime in geslo.

Daj, poskusi s prijavo ponovno.

Avtor: kastaneda PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 9:58 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še vedno ne dela.
Citiram:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 12:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
kastaneda je napisal/a:
Še vedno ne dela.
Citiram:
Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.

Očitno si geslo pozabil ... preveri v svojem poštnem predalu ...

Avtor: kastaneda PrispevekObjavljeno: Ned Jul 02, 2017 1:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala, pa spet dela! Very Happy

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group