www.elektronik.si
Kotli za kuhanje na prostem

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 6:44 pm    Naslov sporočila:  Kotli za kuhanje na prostem
----------------------------------------------------------------------------
Malo sem iskal po spletu. Zanima me večji kotel (tam do 20l) za kuhanje golaža.
Tukaj se mi zdijo cene zelo ugodne. Gledam 20l litoželeznega s stojalom in pokrovom. Ga ima kdo v uporabi?

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 7:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nimam nič v uporabi od tega, ampak bom rekel drugače.
Kvalitetne sestavine (bograč, pa tudi golaž) za takšno količino običajno stanejo zelo dosti. Lahko rečeš skoraj v rangu vrednosti enega lonca. Zato naj ne bo škoda kakšen € več.
Za inox posode, ki izgledajo zelo lepo, pa sem slišal, da se pojavlja problem, da se sestavine rade zapečejo na stene lonca (prehod "juhe" na zrak). Pleh je le pleh.
Če bi se odločal jaz, bi izbiral med emajliranim(je tudi pleh, ampak se emajl lažje čisti) in litoželeznim (skoraj gotovo bi izbral slednjega).

So pa svoj čas bili poceni emajlirani na Madžarskem. Tako da...

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 7:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz bi vzel litoželeznega in emajliranega.
Litoželeznega zato, ker enakomerneje viša temperaturo zaradi debele stene.
Emajliranega pa zaradi lažjega čiščenja.
Kotlička nimam vendar imam tako podpeko - namečeš gor žerjavico in greš pit Cool
Pri pločevinasti pa moraš biti bolj pazljiv.

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 7:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
robert je napisal/a:
Jaz bi vzel litoželeznega in emajliranega.
Litoželeznega zato, ker enakomerneje viša temperaturo zaradi debele stene.
Emajliranega pa zaradi lažjega čiščenja.
Kotlička nimam vendar imam tako podpeko - namečeš gor žerjavico in greš pit Cool
Pri pločevinasti pa moraš biti bolj pazljiv.


Ima dva emajlirana lioželezna sača-peko. "Gonim" ju (ko nas je več) v krušni peči.
Zakon.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 8:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pajo je napisal/a:
....
Če bi se odločal jaz, bi izbiral med emajliranim(je tudi pleh, ampak se emajl lažje čisti) in litoželeznim (skoraj gotovo bi izbral slednjega).

So pa svoj čas bili poceni emajlirani na Madžarskem. Tako da...


Silvo je napisal/a:
Gledam 20l litoželeznega s stojalom in pokrovom. Ga ima kdo v uporabi?



Tega...

Piše...."Kotliček je sestavljen iz posode, pokrova in tronožca z verigo. Izdelan je litega železa (gus) in prevlečen s higienskim emajlom...."

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Čet Sep 07, 2017 9:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nisem bral detajlno opisa izdelka.

Torej... Very Happy.

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 8:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz bi tudi vzel ta kotliček, seveda, če le rabiš tako velikega.
Meni je bakrenega stolkel nek star mojster, 15l, pokositran v notranjosti.
Že na uč je bil prevelik, sem še novega prodal in naročil 10l. Tudi ta je pokositran v notranjosti, prav tako pokrovka.
Tudi ta še ni bil v uporabi, nov stoji nekje v kleti, jaz pa golaž skuham kar v inox posodi
Paderno 9,8l.
https://paderno.it/it/prodotti/pentole/acciaio-inox-18-10/inox-serie-2000/casseruola-alta-2-maniglie/12007100.html/code/12007-28
Je ravno prava za tri kile mesa in tri kile čebule.
Kaj češ, povsod imamo elektriko. Very Happy

Avtor: MarkoMKraj: Lovrenc na P. PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 8:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Problem vseh teh kotlov na verigi je ta, da moraš posodo držati, ko mešaš vsebino. Priporočljivo ga je nekako vpeti, da stoji pri miru, npr. z verigami na noge oz. doma smo si naredili kar obroč z nogami, ki ga fiksiraš v tla. Bolj kamot!

Avtor: oldtimer 65Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 1:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarkoM je napisal/a:
Problem vseh teh kotlov na verigi je ta, da moraš posodo držati, ko mešaš vsebino. Priporočljivo ga je nekako vpeti, da stoji pri miru, doma smo si naredili kar obroč z nogami, ki ga fiksiraš v tla. Bolj kamot!


To je res. Jaz že več kot dvajset let uporabljam litoželezno posodo s podstavkom, spodaj pa plinski gorilec. Enostavno Whistle

Avtor: TidraKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 4:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za večje količine kuhat je tudi zelo uporaben predelan 25L sodček od piva, spodaj plinski gorilec z nogicami,...

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 5:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tidra je napisal/a:
Za večje količine kuhat je tudi zelo uporaben predelan 25L sodček od piva, spodaj plinski gorilec z nogicami,...


Je zadeva preverjena?

Jaz sem namreč tudi pomislil na to varianto,ampak sem to idejo opustil. Ravno iz tega razloga, kot sem ga navedel zgoraj. Sem že nabavil 33l sodček za ta namen, ki pa je iz notranje strani, če se ne motim plastificiran. Torej bi bil prvi korak, po razrezu seveda, odstanitev te plastike.

Ker (še) ne kuham zunaj, na ognju, sem rajši nabavil 20l emajliran lonec, ki lepo paše na plinski štedilnik. Tudi na plinski gorilnik bi prav lepo pasal, ampak je potrebno dati vmes kakšno kovinsko ploščo, da ga neposredno ne "posmodi" ogenj. Cena, če se ne motim, je bila nekje 30€. Pa še za koline je uporaben.

Je pa res, da gre samo za pisker Very Happy in ne kotel.
Pri kuhi golaža ali bograča ima tudi nekaj veze s tem, kje se kuha. Ampak najbolj važno je tisto kar je v loncu in predvsem kdo je ta glavni zraven kotla-lonca.

Avtor: TidraKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 6:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sodček od piva je sigurno preverjena varijanta, s tem da v našem ni bilo nič plastifikacije znotraj,... se nekaj tudi na "bolhi" prodaja sam je cena kr mal zasoljena v primerjavi s ponudbo iz "njuškala".

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 6:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tidra je napisal/a:
Sodček od piva je sigurno preverjena varijanta, s tem da v našem ni bilo nič plastifikacije znotraj,... se nekaj tudi na "bolhi" prodaja sam je cena kr mal zasoljena v primerjavi s ponudbo iz "njuškala".


Možna kakšna fotka?

Avtor: TidraKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 6:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Žal nimam pri sebi nič poslikano,... z naslednjim dejanjem pa upam da ne bom razjezil kakega administratorja,...

Na "njuškalu" napiši "kotao od inox bačve" lahko pa tudi pogleaš "lovački kotliči".

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Pet Sep 08, 2017 6:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Res dobra "postavitev" kotla.
Roko na srce, nikoli ne bi pomislil na tako "kompozicijo". Pokrovka izgleda zakon.
Drugi nabor ključnih besed je zmagovalec.
Izbran sodček bo najverjetneje končal na takšen način.

Hvala za iskani niz.

Applause

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group