www.elektronik.si
Menjava avtoradia v Fiat Bravotu

www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: kramko 69Kraj: Laško PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2017 12:14 pm    Naslov sporočila:  Menjava avtoradia v Fiat Bravotu
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!
Kot je že v naslovu omenjeno želim v bravotu menjati avtoradio. Ker pri nas nisem zasledil,da bi kje dobil original ,ki paše v moj avto sem se obrnil na nemški ebay.
Našel sem naslednji model http://www.ebay.com/itm/7-FIAT-BRAVO-Android-7-1-2-Autoradio-GPS-DAB-Canbus-WiFi-OBD2-BT-DTV-IN-CD-Navi-/232452267588?hash=item361f3c1e44:g:pRQAAOSwDRlZleev

Ker to ni malo denarja me zanima kako varen je ta nakup in kakšne izkušnje imate vi s podobnimi nakupi. Zanima me ali je možen kakšen problem pri menjavi.Nekaj se najde glede menjave tudi na youtube. Vseeno me zanima vaše mnenje glede nakupa.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2017 12:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Glede na status prodajalca, glede na 99,3 % pozitivnih mnenj in glede na to kaj prodaja, je nakup sigurno varen. Kar se menjave tiče, pa tudi mislim da ne bo večjih težav.

Avtor: kramko 69Kraj: Laško PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 11:00 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zanima me še je to. Ali je to vse za plačilo cena radia + poštni . Ali je še kaj drugega?Piše tudi ,da dostavljajo v Slovenijo.

Avtor: pouleKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Sep 13, 2017 11:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj ti piše 12€ poštnine. (Klikni "See details)"

Avtor: backbiter17Kraj: LJ in okolica PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 7:10 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
bodi pozoren na morebitno kodo avtoradia, morda povprašaj svojega serviserja čei ti ga bo pripravljen sprogramirati v avto ( nekateri Fiat izdelki so prav tečni)

lp,A

Avtor: kramko 69Kraj: Laško PrispevekObjavljeno: Pet Sep 15, 2017 12:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj si me pa prestrašil. Zraven avtoradia dobiš kodo ,ki jo vneseš potem pa deluje.
Ne razumem kaj bi moral tu sprogramirat. Tole morem dobro pretuhtat ,da se ne bom zaletel v nakup

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Pet Sep 15, 2017 12:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kodo imajo original radiji, tale ki ga nameravaš kupit pa kot je videt ni original. Je le prilagojen (prednja stran dimenzijsko/vizualno) določenemu avtu.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group