www.elektronik.si
Board-to-board priključek

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: CarkoKraj: KP PrispevekObjavljeno: Tor Nov 07, 2017 10:24 pm    Naslov sporočila:  Board-to-board priključek
----------------------------------------------------------------------------
Iščem priključke, kot so na spodnjih dveh slikah.

Nataknejo neposredno se na pad-e na drugi tiskanini po podobnem principu kot npr. edge card priključki, s tem, da je tukaj vsak kontakt ločen in niso v ohišju.

Na internetu nisem uspel najti nič podobnega in sem izrabil svoj besedni zaklad, kar se tiče priključkov.

Ima kdo idejo, kako se temu reče, oz. kje bi zadevo lahko našel?

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Sre Nov 08, 2017 12:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Terminal?

http://si.farnell.com/w/c/connectors/crimp-terminals-solder-terminals-splices/pcb-terminals/prl/results?st=PCB+terminal

Malo preišči,,,,

Avtor: CarkoKraj: KP PrispevekObjavljeno: Sre Nov 08, 2017 11:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala, a pod takimi splošnimi ključnimi besedami sem že preiskal. Tudi po Farnellu sem se sprehodil po stotniah strani izdelkov, a nisem našel nič niti približno podobnega.

Vmes sem kontaktiral Tyco oz. TE, ampak mi tudi niso znali pomagati.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Čet Nov 09, 2017 10:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tu je nekaj takega:
http://www.terminalcn.com/products.asp?sortid=12

Avtor: CarkoKraj: KP PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 10:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Super, hvala, izgleda da je točno to! Pomoje je celo isti (in edini?) proizvajalec.

Se že menim s Kitajcem, da mi pošlje nekaj komadov.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 2:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobro bi bilo, če objaviš tukaj rezultate.

Avtor: CarkoKraj: KP PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 2:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bom.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group