www.elektronik.si
Siemens 1212C AC/DC/RLY nujno potrebujem

www.elektronik.si -> Avtomatizacija v industriji

Avtor: ¬ĺrepkoKraj: Ptuj-Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 6:32 pm    Naslov sporoŤila:  Siemens 1212C AC/DC/RLY nujno potrebujem
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni vsi,

sre√®ujem se s te¬ĺavo, da imajo Siemensovi PLC-ji dolg dobavni rok. Naro√®il sem jih iz Nem√®ije, ker so obljubljali kratek rok, sedaj pa so mi dobavo prelo¬ĺili ¬ĺe dvakrat. Ima mogo√®e kdo ta PLC in mi ga je pripravljen ali prodati ali posoditi za ta in naslednji teden? Namre√® moram ¬Ļe izpiliti program, nimam pa nobenega pri roki.

Naroèil sem pa 7 kompletov Starter kit s KPL400 basic zaslonom, pridejo pa komaj naslednji teden. Dobavo izdelkov pa imamo naslednji teden v petek.

Hvala ¬ĺe v naprej.

Avtor: SilvoKraj: Koro¬Ļka-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Nov 14, 2017 6:53 pm    Naslov sporoŤila:  
Nisi poskusil naro√®iti pri Dankon-u ? Po mojih izku¬Ļnjah so zelo odzivni. Dvomim, da so cene v Nem√®iji ni¬ĺje? Siemens o√®itno prilagaja cene po kupni mo√®i. Vem, da kolega (ki se ogla¬Ļa tudi na forumu), ki je zaposlen v Avstriji kot vzdr¬ĺevalacec siemensov material naro√®uje v Sloveniji.

Avtor: ¬ĺrepkoKraj: Ptuj-Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2017 7:54 am    Naslov sporoŤila:  
Od njih smo sprva naro√®ali, pa tudi oni nimajo zaloge, vse se ¬ĺal naro√®uje.

Avtor: kosmajKraj: Logatec PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2017 7:19 pm    Naslov sporoŤila:  
¬ģivjo
Imam en kos CPU 1212C 6ES7 212-1BE40-0XB0
√ąe ti konfiguracija tega ustreza mi sporo√®i lahko na zs.

lp

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: »et Nov 16, 2017 6:13 pm    Naslov sporoŤila:  
Tudi jaz imam krmilnik, √®e ga rabi¬Ļ.

Avtor: ¬ĺrepkoKraj: Ptuj-Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 3:07 pm    Naslov sporoŤila:  
Hvala vsem, sem bil tako zatopljen v projekt, da niti odgovoriti nisem uspel. Za potrebe projekta sem krmilnik "ukradel" iz enega starej¬Ļih projektov, na katerega se prvi hip niti spomnil nisem. Kasneje sem preklical naro√®ilo iz Nem√®ije in naro√®il spet iz Nem√®ije pri drugem. Sme¬Ļno je to, da je od tega pri¬Ļlo pravo√®asno ampak v ¬Ļkatli ta prvega. Smile

Stran 1 od 1