www.elektronik.si
RWE zavajanje

www.elektronik.si -> Pranger

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 10:14 am    Naslov sporočila:  RWE zavajanje
----------------------------------------------------------------------------
Včeraj je bil pri meni predstavnik tega podjetja in prvo kar je rekel je, da je iz Elektra, čeprav mu je okoli vratu visela ovratnica RWE.

Povedal sem mu rekel, da me ne zanima in da imam vse urejeno pri drugem ponudniku, je še naprej vrtal in želel vedeti kje in koliko časa sem že pri tem ponudniku...

Pri sosedih se je baje predstavil kot predstavnik gen-a...

Skratka, konkurenca je dobrodošla, vendar z nategi in visokimi cenami ne bodo prišli daleč. Etični kodeks si pa lahko vtaknejo nekam, če ga ne izvajajo v praksi. Je na njihovi spletni strani, če kdo želi prebrati.

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 11:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A si prepričan da je bil iz RWE, da ni bil iz ETRAD3?

Zastopniki po terenu si pogosto privoščijo hude kršitve in zelo nepoštene prijeme, še posebej do starejših, večinoma žensk.

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 11:26 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
RWE je pisalo kar na veliko. Slep in nepismen menda nisem.

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sob Nov 25, 2017 11:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dober podatek, torej so se goljufom ETRAD3 pridružili še RWE.

Avtor: LENUHKraj: vreme PrispevekObjavljeno: Čet Okt 18, 2018 9:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
v.j. je napisal/a:
Dober podatek, torej so se goljufom ETRAD3 pridružili še RWE.


V glavnem toplo priporočam ...IZOGIBAJTE SE RWE. Imajo neokusne drobne tiske.

Avtor: pouleKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Okt 18, 2018 10:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A lahko poveš kakšno tako "cvetko".

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group