www.elektronik.si
Audio CD - Alenka Pinterič

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: vpeterKraj: Maribor okolica PrispevekObjavljeno: Čet Jan 04, 2018 2:01 pm    Naslov sporočila:  Audio CD - Alenka Pinterič
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

znanec v tujini ima domotožje in bi rad poslušal CD "Čuj, zašpilaj mi blues ---", Alenka Pinterič & NORDunk

http://cobiss5.izum.si/scripts/cobiss?command=DISPLAY&base=99999&rid=217727744&fmt=11&lani=si

Če kdo ima ta CD v fizični obliki naj se oglasi saj bi rad imel ISO sliko le-tega. Rad bi namreč imel nekompresirano verzijo (ne MP3).

Sicer sem ga našel v knjižnici vendar je samo za čitalnico. Moj CD pogon pa fuč Sad

lp, Peter

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 11:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
A bi se dalo to dobit v polni kvaliteti. Ali pa ce ima kdo cd za prodat?

Tole je tvoj zapis na partisu?
https://www.partis.si/torrent/podrobno/213950
Potegneš dol in iz teh mp3 narediš ISO glasbenega CD, ne bo opazil razlike ker je nad 192kbps

Ne razumem preseravanja folka... kot da mp3 ni dober, pri 320kbps normalen smrtnik ne bo slišal nobene razlike, še pri prej omenjenih 192kbps ne.

Avtor: vpeterKraj: Maribor okolica PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 11:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne, to ni moj zapis.

Vsakemu svoje glede "preseravanja" Razz

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pet Jan 05, 2018 3:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Preserava se tvoj znanec...

Kakorkoli, če mu želiš pomagat, potegneš dol tiste mp3 iz partisa, konvertiraš v glasbeni CD oziroma v ISO glasbenega CD-ja in mu daš, pošlješ... in bo ves vesel, kasneje ga lahko vprašaš še, če je zadovoljen s kvaliteto Twisted Evil

Avtor: vpeterKraj: Maribor okolica PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2018 7:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala vsem za pomoč: zadeva je bila urejena.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group