www.elektronik.si
ohišje senzorja vlage

www.elektronik.si -> Merilna tehnika in senzorji

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 9:22 am    Naslov sporočila:  ohišje senzorja vlage
----------------------------------------------------------------------------
Naročil sem ohišja za senzorje vlage, vendar kitajc hodi 1 mesec, jaz pa bi to rabil danes Smile

Ima kdo za prodat ali posoditi par kosov? Lahko tudi kaj podobnega. Naredil sem merilnik vlage/temperature, pa se mi senzor greje od procesorja in mi vnaša napako, zato ga moram prestavit stran.

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 9:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
glušnik

https://www.festo.com/cat/sl_si/products_080100

moram pogledat , najbližje tebi

https://www.smc.eu/portal_ssl/WebContent/digital_catalog/jsp/view_full_search_2.jsp#silencer

mislim da imam samo colske


Nazadnje urejal/a lucca brassi Sre Jan 10, 2018 9:39 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 9:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobra ideja!

Še danes skočim v Hidex.

Avtor: dkoneKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 9:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Damjan,

Imam glušnike, če ne dobiš v Hidexu tako "male", dobiš pri meni. Smile

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 10:02 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobra bo vsaka PTFE tkanina. Gradbena štacuna, paroprepustna folija ("na kilometre").

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Jan 10, 2018 10:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Evo, me je Denis rešil.

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Čet Jan 11, 2018 11:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Z odduški nisem preveč zadovoljen - mesingasti ima maso, ki se bojim da se bo ogrevala. Uporabiti sem mislil plastične, pa se mi zdijo preveč zaprti. Sem jih mislil navrtati, pa sem se domislil boljše rešitve:

Plastični vložek za kemično sidranje vijakov Very Happy

Najmanjše sem našel fi12x50mm. Desetka bi bila sicer še bolj seksi, ampak tudi 12 je ok:

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2018 12:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če imaš mogoče senzor SHT31 imam jaz enih 5 tehle kapc:
https://www.sensirion.com/en/environmental-sensors/humidity-sensors/filter-cap-sf2/

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Pet Jan 12, 2018 8:16 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To je bil prvotni namen, se je pa izkazalo, da se senzor ogreva od procesorja (cca 5C), zato sem ga moral dat stran. K sreči sem imel nekaj mini pcb adapterjev na zalogi. Uporabljam pa SI7021.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group