www.elektronik.si
Baterija tablice

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2018 8:13 pm    Naslov sporočila:  Baterija tablice
----------------------------------------------------------------------------
Tale baterija je šla kot kaže v večna lovišča. Zanima me, kje ugodno dobiti primerno zamenjavo?

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2018 8:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri meni, an', samo če ti ni prevelika Smile. (je šel zaslon v temo, pa ne najdem enakega Sad )

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2018 9:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Edini zadetek je bil na Alibabi, pravi pa:
Citiram:
Model Number: HL-PL3085150
Name: 4500mAh lithium battery 3.7v 3085150

Specifications:
lithium battery 3.7v 3085150
1. Dimension:150*85*3.0(L*W*T)

Dimenzijsko večja verjetno ne bo šla v ohišje Think

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2018 9:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hehe, stlači kakor veš.
Če jo čisto natančno merim, 135x89. Prinesem, pa boš videl kako in kaj.

Avtor: gerosi PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2018 10:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Delko v BTCju

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Jan 20, 2018 6:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mi lahko kdo pove, čemu pravzaprav služi tale zaščita? Zadeva je dopustila, da se je baterija spraznila na 2.6V Think . Na izvodih zaščitnega vezja zdaj nimam izhodne napetosti. Zanima pa me, ali se bo zaščita pobrala, če baterijo direktno na izvodih napolnim do neke napetosti, ki bi pomenila, da je baterija še v dovoljenih mejah?

Avtor: ogblaz PrispevekObjavljeno: Sob Jan 20, 2018 7:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz bi priklopil na 4.0v ter tok omejil na kakšne 200mA pa spremljaj kaj se bo dogajalo. Če se kaj preveč segreva je žal hin, več kot nekaj izgubljenega časa ne bo . Priklopi pa direktno na pole baterije.
Lahko da se pobere, lahko pa žal zaklene vse skupaj.

Avtor: azu250Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 7:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne bo se zaklenilo, vezje je navadna zascita pred pregloboko izpraznitvijo in prenapolnjenostjo- nima lastnosti zascite laptop baterije, ki pogosto prekmalu vse zaklene.
Pri cilindricnih Li ion 18650 je 2.6V se sprejemljivo varna napetost, kjer ni nevarnosti pregretja ali eksplozije. Prizmaticne se pa ponavadi napihnejo, ko jim ni vec resitve...

Avtor: boriskozjanKraj: Šmarje pri Jelšah PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 8:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
glede na potencialne težave iz modelarskih vod, priporočam polnjene mimo zaščite v kakšnem negorljivem loncu

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group