www.elektronik.si
Kaj ušpičiti sodelavcu ob odhodu v pokoj?

www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 10:49 am    Naslov sporočila: icon_mocker Kaj ušpičiti sodelavcu ob odhodu v pokoj?
----------------------------------------------------------------------------
Torej.... zbiram ideje, kaj bi ušpičili sodelavcu, kateri gre v penzijo....
Ideja je, da bi moral kaj povezati po kakšni shemi, opraviti kako meritev napetosti, itd... Želja pa je, da seveda kaj poči, se pokadi, malo strese, itd...


Vse ideje dobrodošle!!!!

Avtor: thetilkoKraj: Celovec PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 11:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V casopis dodaj sprintan clanek, da se doba upokojitve za vse po 1.2.2018 zvisa na 70 let, ce nima zdravstvenih tezav. Smile

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 11:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To je dobra, sam dedc že ve, da gre čez 2 tedna....

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 1:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Naj ga pokličejo iz kadrovske in mu povejo, da bo šel šele drugo leto Very Happy

Avtor: simeonKraj: Šentjernej PrispevekObjavljeno: Pet Jan 26, 2018 3:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mi vajencem, po 3 mesecih pripravimo kakšno igro.
Ponavadi mora kaj zvezat. Npr, križno vezavo. Na voljo pa ima 3 žarnice. Seveda nobena ne dela, pa čeprav so na izgled vse dobre. (Na dnu odtrgaš jeziček in ga nazaj prilepiš). Dali smo tudi 24V žarnico, ki samo malo posveti in pregori...

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Jan 27, 2018 11:28 pm    Naslov sporočila:  Kaj ušpičiti sodelavcu ob odhodu v pokoj?
----------------------------------------------------------------------------
Wink Dajte mu "probat", če je slano ali sladko Arrow
PS.: Samo mora biti nova! Applause


Nazadnje urejal/a namcar Sre Jan 31, 2018 1:23 am; skupaj popravljeno 8 krat

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 12:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vse je odvisno od tega, kaj dela in seveda določiti "mero" do kod lahko seže hec.
Drugače se lahko iz nedolžne šale rodijo zamere.

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 2:06 pm    Naslov sporočila: icon_mocker Re: Kaj ušpičiti sodelavcu ob odhodu v pokoj?
----------------------------------------------------------------------------
aljoš je napisal/a:
...Želja pa je, da seveda kaj poči, se pokadi, malo strese, itd...


Vse ideje dobrodošle!!!!
Za cimrov doktorat, sem vzel najmanjše petarde, ki se dobijo, in jih dal v nadometno vtičnico za 220V. Kar smo namestili na repliko enega najinega projekta iz lesa in metel Smile.
Naredil sem poseben kabel iz USB na 1-fazni vtikač, ki je ob priklopu v dozo in USB na računalniku. Napajanje 5V iz USB ja je segrelo žico(tista tanka lakirana, ki se uporablja za odstravnjevanje šipce od LCDja), ki je prižgala vžiglano vrvico. Ker je doza volumensko precej majhna sem zaradii varnosti petardo na več delih preluknjal, da ni imela kje nabrati pirtiska/moči.

Na koncu je izpadlo kot palnirano, malo počilo, malo se pokadilo, nobeden ni nič v glavo dobil.

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 8:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To mi je všeč... Wink Morem se še kaj spomnat...

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 10:35 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
O tem smo enkrat že razpravljali. ***klik*** Jaz sem takrat naredil nekaj podobnega, kot na povezavah v na povezavi.
V dve eltenovi tipki in dve kontrolki sem vdelal diode. Na panelu so bile dve tipki stikalo in dve kontrolki. Načrt je bil sledeč:Obe kontrolki sta vezani vzporedno. Prav tako obe tipki in stikalo. Stikalo je bilo običajo. Ko ga je vključil sta goreli obe žarnici. Tipke so bile predelane. Vsaka tipka je vključila le eno žarnico, če prav je bilo vse paralelno Shocked .... (napajanje je seveda bilo izmenično 24v) Dovode na tipke in žarnice sem zvezal prej, da ne bi slučajno kaj obrnil okrog.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2018 10:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem za sodelavca štromarja, ki gre letos v penzijo, naročil pri komarju TOLE majico.
Bom raje ubral soft varianto kot kako pokanje. Saj on bi zdržal, samo za druge nisem prepričan. Smile

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group