www.elektronik.si
kvalitetna baterija za telefon LG

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2018 9:25 am    Naslov sporočila:  kvalitetna baterija za telefon LG
----------------------------------------------------------------------------
Iščem baterijo za LG G4, pa me zanima, s katerimi imate dobre izkušnje. Kupil sem že "original", pa je še slabša od stare. No, denar sem dobil nazaj (ebay).

Ne da se mi več eksperimentirat, zato iščem preverjeno kvaliteto. Lahko kaj svetujete?

Kaj pa tole?

http://www.gsm-servis.com/si/page/detail/gitm/17662

Avtor: vipe5s PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 12:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zgleda kot kopija, verjetno se obnaša kot kopija.
Imaš review znamke na Youtubu, vseeno pa je spet loterija kako se točno ta model baterije obnaša (verjetno je review tudi od prodajalca)..
Prav tako je "zdrži mi samo en dan" čisto relativna stvar - lahko imaš telefon zabasan in kuri procesor oz. vse module na ON in ekran 100%. Govorim zato, ker je takšno baterijo zunaj Ebay sveta težko reklamirat.

Original ... razen če kdo pozna kakšnega dobrega Ebay kupca, ki prodaja kvalitetne alternative - se tudi sam priporočam za tak info!

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2018 10:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=48012

Avtor: WaterBoyKraj: Šoštanj PrispevekObjavljeno: Ned Jun 10, 2018 8:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ko sem še imal G4 sem na vama trade ki je serviser LG telefonov klical in naročal novo original baterijo. No čas delovanja se ni nikjer poznal, in je bil isti kot z baterijo ki je prišla z telefonom, stara 3 leta

Avtor: ogblaz PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2018 5:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam imam iste izkušnje, kupil 2 novi bateriji prek ebay od priznanih prodajalcev kot oem original baterija in obe sta bile iste kot 3 leta star original. Potem sem si kupil g6 Smile

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 6:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Problem je, ker ima dandanes vsak telefon prakticno unikatno baterijo, ki jo delajo le nekaj casa po tem, ko se telefon proizvaja, kasneje pa so na voljo samo se "starr zaloge". Ampak litijevi akumulatorji imajo tudi koledarsko zivljensko dobo, kar pomeni, da je lahko nova (stara) baterija ze prakticno precej slaba.

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 9:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ravnokar testiram kapaciteto... napolnjena baterija je imela 4,35V, nominalno je 3.85V. Torej jo izpraznim do 3.35V in merim izpraznjene mAh?

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 4:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Recimo. In prazni z 1/10 C.

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Tor Jun 12, 2018 8:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=LCD+Dual+USB+Charger+Mobile+Power+Detector+Voltage+Current+Meter+Tester+Monitor&_sacat=0

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na ASWO original znese 21€ neto oz. 35€ MPC. Kopija je tretjino cenejša.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group