www.elektronik.si
Iščem enostaven bluetooth audio module

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: twomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila:  Iščem enostaven bluetooth audio module
----------------------------------------------------------------------------
Če sploh obstaja, in če kdo že kaj uporablja, iščem enostaven plug and play bluetooth module (napajanje, audio izhod, gumb za uparitev) za predvajanje glasbe iz telefona.

Lp, Peter

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj takega mogoče ali takega?

Nazadnje urejal/a pajo Tor Mar 20, 2018 3:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: MONDKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Mar 20, 2018 2:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Obstaja...

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Ned Jul 01, 2018 12:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ta vmesnik sem vgradil v Samsungov kasetnik RCD-M30B.
Ker so šle kasete v pozabo, sem modul priključil na vhod kasetnika. Kasetnik sem seveda odklopil. Zadeva lepo deluje, je pa težava pri bluetoothu. V zvočnikih se sliši, kot bi vzpostavljal radijsko povezavo, oziroma še bolj primerljivo z modemskim povezovanjem na internet. Vajo sem ponovil s vhodom CD-ja. In je zadeva čisto ista.
Radio je ostal priključen, kljub temu, da ima modul tudi možnost FM sprejemnika.
Te motnje so slišne manj, če je glasnost modula nastavljena na maximum, glasnost na kasetniku pa nekje do največ 1/3. Potem gre zvok v zasičenje.

Zanima me, kako bi lahko odstraniti te motnje?

Razmišljal sem o vgradnji enega "skritega" potenciometra na izhodu modula. Tako ostane funkcija gumba za glasnost na radiu znotraj koristnega območja.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group