www.elektronik.si
digitalna ura

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: el.anonymousKraj: Jasenovac (Hrvatska) PrispevekObjavljeno: Ned Apr 15, 2018 10:12 pm    Naslov sporočila:  digitalna ura
----------------------------------------------------------------------------
zdravo, že spet jaz xD dedek je našel digitalno uro katero je nekoč kupil v nemčiji in ker jo že en čas ni uporabljal, je pozabil kako se ura nastavi, ker je nastavljena na stari čas, jaz pa prav tako ne vem kako..ura ima 4 tipke: MODE, LIGHT, START in RESET
hvala in lp

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Pon Apr 16, 2018 9:11 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
wild guess: drži tipko "mode" toliko časa, da začne utripati, potem s tipko mode spreminjaš kaj želiš nastaviti (ura, minuta, dan...), s tipko "start" in/ali "reset" pa dejansko nastavljaš.

Mogoče sem udaril mimo, sem pa skoraj prepričan, da je treba za nastavljanje držati eno od tipk več časa, da začne izbira utripati.

Avtor: el.anonymousKraj: Jasenovac (Hrvatska) PrispevekObjavljeno: Pon Apr 16, 2018 9:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hvala..ja, ta tipka mode je bila prava, očitno je to edina tipka katero nisem držal par sekundi ali pa nisem opazil da utripa.
rešeno. lp

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group