www.elektronik.si
Poceni in kvalitetna spletna stran za tiskana vezja

www.elektronik.si -> Elektronika
Je vam omenjena spletna stran všeč?
Da
57%
 57%  [ 4 ]
Ne
42%
 42%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 7


Avtor: tikatok PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2018 7:47 am    Naslov sporočila:  Poceni in kvalitetna spletna stran za tiskana vezja
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Prvič pišem na tem forumu, našel sem ga pa pred parim dni in nekateri komentarji so mi zelo pomagali pri svojih projektih.

Zaradi tega sem se odločil, da bom še vam probal nekako pomagati.
Sicer, kje pridobiti poceni in kvalitetna tiskana vezja: https://jlcpcb.com/ !
Njihovo spletno trgovino sem uporabil že za 3 projekte in vsako tiskano vezje je bilo zelo kvalitetno in brez kakršnih koli napak ali odstopanj med različnimi naročili. Pisave in oznake so bile enako kvalitetne, težko je opaziti tipične oblike kvadratkov, kar mi je bilo zelo všeč.

Ne samo to, da pridelujejo ta tiskana vezja zelo kvalitetno, vendar jih pridelujejo zelo poceni! Malo več kot 8€ za 10 dvostranskih ploščic pod 10x10cm s standardno poštnino. Ponujajo tudi zelo dobre cene za večslojna tiskana vezja.
Poštnino imajo pa razumno hitro, glede na to, da je to kitajsko podjetje. Sicer okoli 3 tedne za standardno poštnino, za DHL pa v enem tednu!

Imajo tudi dve sestrični podjetji, LCSC, kjer lahko kupite original dele od pravih proizvajalcev, in pa EasyEDA, kjer je zelo lahko ustvariti svoje tiskano vezje.

Svetujem vam, da si vsaj pogledate spletno stran. JLCPCB ponuja tudi takojšni izračun cene za tiskano vezje, tako da lahko pogledate tudi za cene, brez da bi potrebovali karkoli plačati!

Če imate kakršnakoli vprašanja prosim zapišite v komentarjih.

Upam, da vsaj komu to pomaga! Smile

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Čet Apr 19, 2018 9:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za info Cool

Sedaj nas pa ne bo več zeblo, ko se bomo tuširali.

Avtor: zazKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2018 1:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljen,

zanima me, kakšne imaš izkušnje z dobavnimi roki. A so PCB-ji vedno prispeli v treh tednih ali je kdaj dobava trajala bistveno več?

Mogoče veš kakšni so DHL stroški poštnine okvirno?

Lp

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Jun 13, 2018 10:09 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vezje pride že v enem tednu. Meni so zmeraj naredili vrhunsko.

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sre Jun 13, 2018 12:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Delam pri pcbway. Vse ok.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Jun 13, 2018 2:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jlcpcb, allpcb sta podrazala postnino. Pcbway ima free. Ceprav je izdelava malo drazja, je se vedno pod crto najceneje.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group