www.elektronik.si
oznaka venrilatorja grafične kartice

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: primoKraj: Koper PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 2:28 pm    Naslov sporočila:  oznaka venrilatorja grafične kartice
----------------------------------------------------------------------------
Na grafični kartici mi je odpovedal ventilator. Na njem je oznaka DC12V 1.0A. Na ebayu sem našel več ventilatorjev za mojo kartico. Vendar na enih piše 0,8A in na drugih 2,00A. Ne vem kakšno vlogo ima to.
Prosim za nasvet! LP

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 2:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poraba električnega toka.
Nekaj malega razlike ni bistveno. Bolj je pomemben pretok zraka, hrup in življenska doba (tip ležajev).
Sicer pa standardne ventilatorje dobiš tudi pri nas.

Avtor: primoKraj: Koper PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 3:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
bostjang hvala za pojasnilo. Ne gre z astandardni ventilator, ampak za ventilator grafične kartice Radeon HD 4890.
LP

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 3:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XRadeon+HD+4890+fan.TRS0&_nkw=Radeon+HD+4890+fan&_sacat=0

Avtor: damjangoKraj: Murska Sobota PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 5:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo poglej na TME za ventilatorje. Iz TME-ja lahko naročiš preko HTe-ja ali nanoelektronike. V roku enega tedna je že pri tebi. Z ebay-ja boš pa malo čakal.

Avtor: damjangoKraj: Murska Sobota PrispevekObjavljeno: Pon Maj 07, 2018 5:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
primo je napisal/a:
bostjang hvala za pojasnilo. Ne gre z astandardni ventilator, ampak za ventilator grafične kartice Radeon HD 4890.
LP


Nisem si prej prebral, to kar sem prej napisal velja za standardne ventilatorje, tudi za ventilatorje z tremi ali štirimi žicami.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group