www.elektronik.si
Izvajalec elektro inštalacij

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: grega09 PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2018 9:15 pm    Naslov sporočila:  Izvajalec elektro inštalacij
----------------------------------------------------------------------------
Ne vem kam naj postavim tole temo. Če ne spada nikamor, naj jo moderatorji prosim izbrišejo ali pa prestavijo tja, kjer je bolj vmesna. Obrnil sem se na ta forum, ker se tu zbirate ljudje iz elektro branže.

V hiši se mi približuje izvedba inštalacij. Za strojne inštalacije že imam nekoga. Sem pa v iskanju izvajalca za elektro inštalacije. Iščem nekoga, ki to počne "z občutkom" Very Happy .
Če lahko kdo koga priporoči, naj me prosim kontaktira preko ZS za detajle. Sem pa iz okolice Celja.

Hvala vnaprej za pomoč.

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Maj 16, 2018 7:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bolje da najdeš mojstra, ki to počne s strokovnostjo. Občutek pri elektriki ni zadosti.

Avtor: grega09 PrispevekObjavljeno: Sre Maj 16, 2018 8:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Absolutno. Prva v vrsti je strokovnost. Pri občutku pa mislim to, da se gre za to da mu ni pomembno samo da je narejeno ampak, da je narejeno tako kot je treba in da je sposoben komunicirati s stranko. Mogoče sem se malo narobe izrazil za strokovni forum.

Kot rečeno sem se sem obrnil zaradi tega, da me kontaktira kdo, ki ima dobre izkušnje s kakšnim izvajalcem in lahko koga priporoči. Seveda bolj iz celjske okolice.

Danes je težje iskati po referencah v okolici, ker ni več veliko samogradnje ali pa faze gradnje nadzoruje kdo drug. Pri hišah na ključ pa se večinoma tako ali tako razvrstijo izvajalci po vrsti, brez da bi investitor vedel za njih.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group