www.elektronik.si
Sheme vseh renaultov

www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2018 12:32 pm    Naslov sporočila:  Sheme vseh renaultov
----------------------------------------------------------------------------
Iskal sem shemo za trafic, pa sem našel tole:
https://cardiagn.com/service-manuals-for-all-renault-vehicles/

deluje (ni inštalacije, le html in pdf), tudi antivirus ni nič našel, tako da priporočam, če komu prav pride pri domačih popravilih. Kolikor sem uspel pogledat na hitro, so dejansko vsi ti zastopani na tem "CD"-ju:

RENAULT AVANTIME
RENAULT CLIO
RENAULT SYMBOL
RENAULT ESPACE
RENAULT EXPRESS
RENAULT KANGOO
RENAULT LAGUNA
RENAULT MASTER
RENAULT MASTERPROPULSION
RENAULT MEGANE
RENAULT R4
RENAULT R19
RENAULT R21
RENAULT R25
RENAULT SAFRANE
RENAULT SCENIC
RENAULT SPIDER
RENAULT SUPER5
RENAULT TRAFIC
RENAULT TWINGO
RENAULT VELSATIS

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2018 12:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam take Trafice vozijo samo še tačrni, ki so cepljeni na Cu... Mr. Green

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2018 12:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še dobro, da je poletje, da sem malo bolj črn Smile Cu me pa tudi privlači, sploh v kombinaciji s Pb, Sn, Ag, Pd in Au. Mr. Green

Me zanima, kje vidi "raja" veselje v menjavi avta vsakih 5 let ? Brick wall Saj priznam, da sem tudi sam podlegel enkrat lani in šel v avtosalon. Pa me je po po 15 minutah minilo in sem šel ven, saj sem ugotovil, da sodobni plastik fantastik z lajtšovi in risankami nekako ni zame.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2018 10:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Popoldanski servis je bil uspešen. Pomik stekla na sovoznikovih vratih spet dela. Krivo je bilo stikalo na voznikovi strani. Šel sem pa lepo po vrsti, od motorja nazaj. S shemo je to enostavno. Na koncu sem ugotovil, da je počil plehek, ki povezuje delovni kontakt na konektor stikala. Na motoroilu, v eurotonu in v adel trgovini so me vsi napotili draguljarjem, ker oni ne prodajajo "neoriginal" stikal. Pri mestnem draguljarju (beri: renault minuta skladišče original delov) so rekli 28 eur in par dni za počakat. Malo morgen sem jim odvrnil in zalotal stikalo. Za nekaj časa bo. Vmes bom pa na internetu našel za drobiž Smile

Zdaj mi naj pa eden pokaže kako sodobno škatlo na kolesih, kjer lahko kar tako samo z multimetrom kaj popraviš d'oh!

Avtor: Profesor EinsteinKraj: Rogaška Sl. PrispevekObjavljeno: Tor Jul 24, 2018 10:02 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na stikalih za stekla so nastajali požari na vozilih.

Precej parkiranih meganov je zgorelo, če še kateri drugi nebi vedel.

lp.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Tor Jul 24, 2018 9:47 pm    Naslov sporočila:  Re: Sheme vseh renaultov
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
Iskal sem shemo za trafic, pa sem našel tole:
https://cardiagn.com/service-manuals-for-all-renault-vehicles/

deluje (ni inštalacije, le html in pdf), tudi antivirus ni nič našel, tako da priporočam, če komu prav pride pri domačih popravilih. Kolikor sem uspel pogledat na hitro, so dejansko vsi ti zastopani na tem "CD"-ju:

RENAULT AVANTIME
RENAULT CLIO
RENAULT SYMBOL
RENAULT ESPACE
RENAULT EXPRESS
RENAULT KANGOO
RENAULT LAGUNA
RENAULT MASTER
RENAULT MASTERPROPULSION
RENAULT MEGANE
RENAULT R4
RENAULT R19
RENAULT R21
RENAULT R25
RENAULT SAFRANE
RENAULT SCENIC
RENAULT SPIDER
RENAULT SUPER5
RENAULT TRAFIC
RENAULT TWINGO
RENAULT VELSATIS
kako pa to razpakiraš ? 7zip in WinRar ne prepoznata datoteke

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Tor Jul 24, 2018 10:33 pm    Naslov sporočila:  Re: Sheme vseh renaultov
----------------------------------------------------------------------------
psevdonim je napisal/a:
kako pa to razpakiraš ? 7zip in WinRar ne prepoznata datoteke

7z (16.04 64-bit) mi razpakira brez problemov, WinRAR v.3.93 ga pa ne prepozna.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sre Jul 25, 2018 6:11 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Win_XP: končnico sem spremenil v PDF in ni šlo. Potem sem spremenil v ZIP in kaže, da bo šlo z IZArc. Eno shemo sem poskusno dvokliknil, vpisal geslo in je šlo, za razpakiranje vsega je zmanjkalo časa.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Jul 25, 2018 7:54 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Profesor Einstein je napisal/a:
Na stikalih za stekla so nastajali požari na vozilih.

Precej parkiranih meganov je zgorelo, če še kateri drugi nebi vedel.

lp.


Kako se pa to lahko zgodi? Ko vzameš kontakt, na stikalu ni napetosti. Vsaj pri kombiju je tako.

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Sre Jul 25, 2018 8:10 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Sam take Trafice vozijo samo še tačrni, ki so cepljeni na Cu... Mr. Green


Se čisto ne bi strinjal.

Moji sosedje vozijo audi A6 , veliko VW dražjih serij , zdi se mi dva BMW,
res pa je da imajo žene ( 2 ali 3 familije skupaj - pleme ? ) imajo scenic II že nekaj let in kratkega megana berline in sta edina avtomobila pri hiši že nekaj let - ostale v
vse menjujejo toliko o ironiji.

če mi ne verjameš z Googlom poglej Rožna ulica , 32 Kočevje ( sicer so ravno ujeli trenutek ko jih ni bilo ampak lahko jih obiščeš )

a je v zipu tudi grand scenic III 2014 ?

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sre Jul 25, 2018 9:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lucca brassi je napisal/a:
.....a je v zipu tudi grand scenic III 2014 ?

Ne vem, če je to ta, poglej. Stisnil sem s 7ZIP.

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Pet Jul 27, 2018 7:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ne to so še stari motorji , vseeno hvala

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pet Jul 27, 2018 8:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
...Me zanima, kje vidi "raja" veselje v menjavi avta vsakih 5 let ? Brick wall Saj priznam, da sem tudi sam podlegel enkrat lani in šel v avtosalon. Pa me je po po 15 minutah minilo in sem šel ven, saj sem ugotovil, da sodobni plastik fantastik z lajtšovi in risankami nekako ni zame.
Applause

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group