www.elektronik.si
Android tablična tipkovnica.

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 3:17 pm    Naslov sporočila:  Android tablična tipkovnica.
----------------------------------------------------------------------------
Iščem tipkovnico s šumniki za android tablico.
Nekaj takega.
Seveda s šumniki.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 3:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam sem jo kupil v Slo Logitechovo K400 Plus (cca 30 ojrov).
Sicer jih imaš tukaj vendar je kar nekaj trgovin izpuščenih (mimovrste, Mercator tehnika, BigBang pa še kakšna).
So jih pa nekateri krepko podražili, tudi enaa,kjer sem jo jaz nabavil za 29.9€.

Je brezžična s sledilno ploščico in primerna za recimo TV Box ali pa Android radio Wink .


Nazadnje urejal/a Jaka57 Ned Sep 02, 2018 4:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Najraje bi naprintal tri tipke č, š ž in predelal tisto z mojega linka... Neutral

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tvoja volja tvoj svet, jaz vse te stvari kupujem od Logitecha in imam mir Wink .
Delujejo mi celo prve njihove brezžične miške, ki imajo kar lepo starost....

Tista s tvojega linka + miška pa si že skoraj tam (na isti ceni), pa še čakat je treba.

Ali je double DIN Android že v avtu?

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Ned Sep 02, 2018 4:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ni še. Žabo se...... Bo treba malo potrpežljivosti, ker imam staro krepo z singel din. Liar

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 2:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še en glas za Logitech, sicer trenutno nimam doma nobene K400, ampak sem jo imel priložnost sprobat, priporočam. Na Unifying sprejemnik dela dobro, nisem pa prepričan če ima tudi bluetooth? Nisem nikoli poskusil povezat na android, je možno? Kako?

Tipkovnice pa... Cherry, imam še tiste bele G83 z belimi in sivimi tipkami Wink neuničljivo.

Aja, pa zvočniki od Logitech so tudi v redu.

Miške pa, itak da Logitech, moja je že tako stara in oguljena da se kar sveti, pa še kar dela, no, enkrat sem zamenjal tipko na vezju, k sreči vgrajujejo standardne velikosti.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 2:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
solomojster je napisal/a:
Najraje bi naprintal tri tipke č, š ž in predelal tisto z mojega linka... Neutral

Na hitro lahko rešiš z nalepkami. Techtrade

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
v.j. je napisal/a:
..... Na Unifying sprejemnik dela dobro, nisem pa prepričan če ima tudi bluetooth? Nisem nikoli poskusil povezat na android, je možno? Kako?......
Ne nima BTja, na Android pa se poveže tako, da vtakneš Unify sprejemnik v USB Android naprave in je to to.
Jaz jih uporabljam pri Android TVBoxih, včasih pride prav pa še kje drugje, saj ne potrebuje nikakršnih gonilnikov.

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 8:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmm, če bi to uporabljal na tablici, zna biti nerodno. Ali obstaja aplikacija za android, ki bi simulirala unify sprejemnik, če je na 2,4GHz bi mogoče šlo, kdo ve?
Za večje oziroma stacionarne naprave z USB je vseeno, za tablico pa potem kvečjemu namensko BT tipkovnico najbrž.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Sep 03, 2018 11:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
v.j. je napisal/a:
Hmm, če bi to uporabljal na tablici, zna biti nerodno. Ali obstaja aplikacija za android, ki bi simulirala unify sprejemnik, če je na 2,4GHz bi mogoče šlo, kdo ve?
Za večje oziroma stacionarne naprave z USB je vseeno, za tablico pa potem kvečjemu namensko BT tipkovnico najbrž.

Glej, to tipkovnico sem priključil že kar na nekaj Android naprav in nikdar nisem potreboval aplikacije za Android, ki bi simulirala Unify sprejemnik.
Enostavno vtakneš Unify sprejemnik od tipkovnice v USB port tablice (telefona ali druge Android naprave) in je to to.

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Sre Sep 05, 2018 8:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Teoretično bi naložil slo tipkovnico v androida in nalepil nalepke na neslovensko tipkovnico ?

Bi potreboval nekaj 8 colskega z robustnim etuijem in miško .

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group