www.elektronik.si
Išče se "sortiment" škatla

www.elektronik.si -> Oprema, stroji in orodja

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2018 7:03 pm    Naslov sporočila:  Išče se "sortiment" škatla
----------------------------------------------------------------------------
Iščem vir škatel za za drobni inventar, cca. 35x24x6cm. Škatle se zlagajo ena na drugo. Narejene so iz cca. 2mm debele plastike, praktično neuničljivo (polipropilen, PP). Notri ima razdelke, ki se lahko odstranijo. Pokrov se fiksira z dvema ročajema in se v celoti odstrani.

Nabavil sem jih v eni akciji v neuholdu za smešno ceno (mislim, da je bilo 10 kosov za 9 eur ali nekaj takega. Seveda sem pripravljen plačati več, samo ne najdem ne proizvajalca, ne kakega vira teh škatel.

Je morda komu znano?

Morda kakšna alternativa?

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2018 10:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Žal te konkretne škatle ne poznam.

Na pamet mi padeta dva proizvajalca takih reči

Allit www.allit.de
Raaco www.raaco.com

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Okt 06, 2018 11:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Stanley v Bauhausu.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2018 6:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Stanley je res dober, ni pa ravno poceni. Če kdo pozna kako kvalitetno alternativo po bolj prijaznih cenah, bi zanimala tudi mene.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Okt 09, 2018 8:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kolikor imam jaz izkušenj, je pomembno, da je material čimbolj neuničljiv. Taki so polipropileni in poliamidi. Škatle iz trdih plastik so tudi krhke, npr pmma, pc.

Druga stvar je pa dizajn, mehanizem zapiranja, ...

Avtor: RobiStromKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Okt 10, 2018 9:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Podobne škatle so na vidaxl.si, LINK , 44€ za 6 kosov.
Sam iščem posamične škatlice višine od 5 do 6,5cm različnih dimenzij.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group