www.elektronik.si
shema vezave elektrike na traktorju IMT 533 / 539

www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: smrjan PrispevekObjavljeno: Pon Nov 26, 2018 1:45 pm    Naslov sporočila:  shema vezave elektrike na traktorju IMT 533 / 539
----------------------------------------------------------------------------
Lep pozdrav,

Mi lahko kdo kako pomaga v zvezi s shemami za vezavo elektrike
traktorju.
Na netu sem našel nekaj shem ampak so zelo slabo čitljive.

Ima mogoče kdo kakšno boljše kvalitete?

Hvala. Applause

Avtor: MilekKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Nov 27, 2018 2:28 pm    Naslov sporočila: icon_idea shema
----------------------------------------------------------------------------
V priponki.Mogoče izvoziš kot fotko in linijam dodaš barvo,zaradi lažjega pogleda,takoj pade v oči.Sam sem si tudi shranil,včasih me kakšen sosed vpraša za pomoč.Sploh so težave pozimi akumulator,alternator,regulator Very Happy
lp

Avtor: smrjan PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 8:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Super.
Hvala.

Ampak mi je ne odpre.
Bi mi jo lahko mogoče poslali na mail?

LP

Avtor: nimaKraj: Bakovnik PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 9:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Težko, pravzaprav nemogoče.

Avtor: MilekKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 11:26 am    Naslov sporočila: icon_shocked 
----------------------------------------------------------------------------
smrjan je napisal/a:
Super.
Hvala.

Ampak mi je ne odpre.
Bi mi jo lahko mogoče poslali na mail?

LP


Kako ne odpre,odpre ti jo že nov zavihek crome,firefox,kaj pač uporabljaš,niti download nerabiš.Tudi če si na tablici ozioma linux-u.Če boš download-al rabiš pdf viewer Wink.Pošlji mi mail na zs.
lp

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 11:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Narobe se je izrazil. On ne more prenesti sheme iz tega foruma zaradi butaste omejitve, ker ni aktiven član (ima 2 prispevka).
Zato mu jo pošlji na njegov privat email. Zmenita se po ZS.

Avtor: MilekKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Nov 28, 2018 11:40 am    Naslov sporočila: icon_great ok
----------------------------------------------------------------------------
aha,ok

Avtor: Dok7 PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2019 12:31 pm    Naslov sporočila:  IMT533-shema.pdf
----------------------------------------------------------------------------
če lahko pošlješ še meni shemo prosim od IMT533-shema.pdf na ZS

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sob Jan 05, 2019 4:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A bo takole v redu?
Saj ni tako težko Wink

Tudi povezav ni težko dati v ustrezno formo, saj ni tako težko, kanede?
Jaka

Avtor: Hefe PrispevekObjavljeno: Čet Feb 14, 2019 8:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem si slikal v eni kmetijski trgovini nekoliko boljšo sliko od tega kar je sedaj dostopno na internetu, povezava spodaj.
shema

Avtor: Hefe PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 7:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še ostale

Avtor: Niko302 PrispevekObjavljeno: Sre Mar 03, 2021 9:12 pm    Naslov sporočila:  hvala
----------------------------------------------------------------------------
hvala

Avtor: solista1994 PrispevekObjavljeno: Sre Maj 04, 2022 10:27 am    Naslov sporočila:  Hvala
----------------------------------------------------------------------------
Hvala

Avtor: traktorista86 PrispevekObjavljeno: Ned Okt 16, 2022 11:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hi there, i'm trying to download this attachment but i'm unable to do that.
according to google translate, it says that is available for active members only. can anyone send me link where i can download?

thanks,
regards from serbia

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group