www.elektronik.si
LCD DMT64480T056 03WT

www.elektronik.si -> LCD, 7 segment, grafični lcd-ji

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 9:42 pm    Naslov sporočila:  LCD DMT64480T056 03WT
----------------------------------------------------------------------------
Doma se mi valja en (no ja mogoče še kakšen Smile) takle display. Ker je na njem prednaložen program, in nekateri menuji, slike...mi pač ni všeč. Za potrebe v službi in pa seveda, ker rad kaj novega počnem bi rad spremenil tekste in slike.
Gledam po datasheet, nima USB-ja, kar je res. Se da ta zadeva vseeno kako povezati na PC, če nimaš serijskega izhoda na PC-ju.
Nekaj sem gledal oni jumper v rubriki INTERFACE, pa mi ni čisto jasno, ali bi ga nahecal preko USB-ja z FTDI-jem al' ja?

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 10:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
FT232, točno tak, ki ga imaš za Arduina.
Kako in kaj imaš v tem pdfju, več pa najdeš, če strica Googla povprašaš po "DGUS software".
De se nouš matrou boš v glavnem vse našel tukaj. Razz
Software.

Ja to je t.i. pameten display, zato imaš pri DLju tudi C prevajalnik.

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 10:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Smile
Hm, to sem že vse našel, le povezava mi nekako ne deluje oz. mi sploh ne zazna, da sem kaj priklopil...

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 10:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kateri software pa uporabljaš?
Dobro in počasi preberi tisti pdf, za katerega sem ti dal povezavo.

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 10:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja do sedaj sem poizkušal z DWIN Brick wall

Samo še angleščino poiščem (pis of kolač) Smile

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 06, 2018 11:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Inštaliraj verzijo 5.10, je v angleščini.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group