www.elektronik.si
Internetni radio - kaj poslušate?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2019 8:42 pm    Naslov sporočila:  Internetni radio - kaj poslušate?
----------------------------------------------------------------------------
Boo hoo! Kot naslov pove - kaj poslušate v delavnici Wink
Meni je dober Radio center -80'Music ali Love music

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2019 8:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Običajno VAL202 preko FM, če nimam kaj iz mp3 zbirke ali YT ali pa mi lavfa kakšen discovery ali kaj podobnega, pa če že ne gledam, pa vsaj poslušam.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2019 8:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Val 202 po večini poslušam v službi - v avtu. (moja narava dela je taka, da sem kar precej za volanom)

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2019 9:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Rock Radio

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2019 4:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V zadnjem času večinoma Aktual - tudi v avtu, občasno med kakšnimi reklamnimi oddajami pa Val 202.

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2019 6:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če bi radi imeli vse možne radie na dlani.

https://www.lemon-radio.com/

Super servis je tole.

Avtor: horviKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 9:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Radio Paradise

-zanimiv izbor muzike
-brez reklam
-odličen slideshow, na temo trenutno predavjane pesmi, ki odlično zgleda tudi na TVju v dnevni sobi Wink

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 9:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Rock Maribor
Skoraj brez reklam in ves čas dobra glasba.
lp

Avtor: MarkoMKraj: Lovrenc na P. PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 10:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ro-bi je napisal/a:
Rock Maribor
Skoraj brez reklam in ves čas dobra glasba.
lp

Jaz tudi to poslušam, ampak sem ugotovil, da se playlista (random) ponovi najmanj v enem dnevu. Včasih isti komad slišiš 2x dnevno. Je še dosti dobre rockovske muzike, ki pa je ne vrtijo.
Pa včasih moram preklopiti, ko ima Potrč svoje izpade...

Avtor: brezimenko PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 2:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem dobil namig, da bi bile priročne avdio knjige, nimam pa pojma, kje imajo to pri nas, zlasti tehnično literaturo, pravljic že vem, da jih imajo polno za prvim vogalom.

Angleških po svetu vem, da jih je polno vendar je zame manj priročno, ker sem tu bolj "švoh".

Avtor: Peter123Kraj: Lj. PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 3:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
http://prw80s.radio.net/

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 3:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Stari dobri Radio dur (Glasbeni radio)

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 4:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarkoM je napisal/a:
ro-bi je napisal/a:
Rock Maribor
Skoraj brez reklam in ves čas dobra glasba.
lp

Jaz tudi to poslušam, ampak sem ugotovil, da se playlista (random) ponovi najmanj v enem dnevu. Včasih isti komad slišiš 2x dnevno. Je še dosti dobre rockovske muzike, ki pa je ne vrtijo.
Pa včasih moram preklopiti, ko ima Potrč svoje izpade...


Rajši dvakrat slišim isto play listo, kot pa da, poslušam na 10 minut iste reklame. Drugače pa imaš na izbiro tri različne zvrsti roka(spletna verzija).

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 4:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pinkobalinko je napisal/a:
Stari dobri Radio dur (Glasbeni radio)

Tudi jaz večinoma ob delu poslušam Radio Dur Samo Glavan (Nekateri ga poznamo še kot Dušana Uršiča) preko Radia Lemon.

Avtor: dkoneKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 4:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Večinoma poslušam Aktual D(vleče do Vrhnike, potem pa utihne), tako v avtu kot v službi(internet), ko pa so Hepafar reklame pa preklopim na YT Smile Internetni je ponavadi preko Radio Lemon.

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group