www.elektronik.si
Izdealava tiskanin na kitajskem

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2019 4:02 pm    Naslov sporočila:  Izdealava tiskanin na kitajskem
----------------------------------------------------------------------------
Na ZS je napisal/a:
A mi lahko zaupaš preko katere strani si naročil tiskanine na kitajskem ?

Za takšna vprašanja mi ne rabiš pisat preko ZS. Jaz v zadnjem času naročam preko ALLPCB . Po mojih izkušnjah zelo hitri, cenovno ugodni, kvaliteta izdelanih tiskanin pa boljša, kot pri nekaterih domačih proizvajalcih.

Mogoče bo pa še kdo podal kako boljšo opcijo izdelave ali izkušnjo.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2019 4:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi s PCBway imam dobre izkušnje. Splača pa se malo pokalkulirat. Nekje je poštnine manj, drugje pa stroškov na projekt. Za eno tiskanino ni kaj čarat, vzameš najcenejšega. Če imaš pa več tiskanin, pa se splača malo poeksperimentirat ali eno naročilo ali več.

Pa še to: pri naročilu vedno zahtevajte, da napišejo vrednost 21,55 EUR ali nekaj podobnega. Če piše 0 ali dejanska (>22 eur) vrednost, je več verjetnosti, da se "zahakla" na kaki carinski pošti.

Avtor: damjangoKraj: Murska Sobota PrispevekObjavljeno: Sre Jan 09, 2019 7:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
JLCPCB je tudi zelo vredi, za tiskana vezja na Kitajskem. še ne dolgo nazaj sem malo primerjal cene med JLCPCB in ALLPCB in je JLCPCB celo malo cenejši od ALLPCB. Poštnino pa plačaš pri obeh. Še dva, ali tri mesece nazaj je imel ALLPCB prezplačno poštnino, tudi z DHL-lom je bila brezplačna poštnina. Sedaj ima ALLPCB tudi poštnino.

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 10:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz vedno pri JLCPCB in v zadnjih 10 projektih brezhibno. Če imam čas, še na navadno pošto naročim. Enako so očala najmanj 5x cenejša pri Zennioptical.com

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 12:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam sem dal delat v Elecrow. Naročil 10 ploščic, dobil 12. Vse brez problema, dobil v 2 tednih.

Avtor: eboc PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 2:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pomoč pri ugotavljanju kje se cenovno najbolj splača:
https://pcbshopper.com/

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group