www.elektronik.si
Sprejemljam

www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2019 7:03 am    Naslov sporočila:  Sprejemljam
----------------------------------------------------------------------------
Japajade ... Brick wall ... tole skropucalo se je pojavilo ob obisku SIoL-ovega webmaila. Mi je pa uganka, zakaj vsak Firefox update delno počisti AdBlock filtre. Ne v celoti, nekatere pa vztrajno meče ven Not talking ... en od takih je tudi navedena domena.

Avtor: Merlin PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2019 10:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poskusi uBlock Origin.

Avtor: SpajkyKraj: Obala PrispevekObjavljeno: Pet Apr 12, 2019 10:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
adguard.com dns-es (free OL, 20ms ping od mene); sem si ročno Razz nastavil v Win ...

176.103.130.130
176.103.130.131

Dela mi na w98se, WinXP etc ... vse ostale "rezervne" DNS-je sem odstranil ... Vse dela BP, vsaj za mojo uporabo ... nobenega softa nisem rabil instalirat ... Probaj, če ti je Ok, še vedno, če te kaj zeza, lahko postaviš stare nazaj ali prej napraviš BckUp registra/sistema ... IMHO strani se hitreje nakladajo po mojem občutku ...

... ker današnji "moderni sajti" najprej nakladajo vse sr*nje, šele nato pravo vsebino ...
https://adguard.com/en/welcome.html ... probat ni greh

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group