www.elektronik.si
Ugoden dobavitelj električne energije 2019

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 8:27 am    Naslov sporočila:  Ugoden dobavitelj električne energije 2019
----------------------------------------------------------------------------
Debata na to temo je na forumu že tekla lansko leto. Ta mesec se mi izteka enoletna "akcija", pa me zanima, kaj je ugodno letos? Nekaj podatkov je sicer zbranih tudi na spletni strani ZPS. Me pa zanima, kaj predlagate?

Lp, frenki

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 8:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri nas smo na lanski Gen-i poletni akciji, ki se pa nekje avgusta izteče. Objavljena je že nova akcija, kanček slabša od obstoječe, a še vedno boljša, kot redni cenik. Prijaviti se je treba do 6. junija.

https://www.pocenielektrika.si/za-dom/cene-in-tarife/akcije/akcija-10-let-poceni-elektrike/

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 2:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz sem vzel tole akcijo od geni. Priznam pa, da nisem pretirano spremljal okrog, kaj je ceneje. Nekako se mi zdi, da je splošno sprejeto dejstvo, da je geni stalno med ugodnejšimi. Lahko pa da se motim.
TS, na drugi strani, je imel jeseni precej ugodno akcijo, ampak trenutno so med dražjimi.

Avtor: tigerKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Tor Maj 21, 2019 3:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj pa elektro primorske, eni pravijo, da je ugoden?

Avtor: brezimenko PrispevekObjavljeno: Tor Maj 21, 2019 8:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj menda tudi je vendar dobro poglej alineje v pogodbi. Imaš precej zadev, ki te napram Gen-Iju omejujejo, dejansko podpišeš pogodbo kot, da bi vzel naročniško razmerje pri ISPu. Če prekineš prej, kot se izteče pogodba plačuješ penale. Še to ne vem ali imaš lahko narejen trajnik namesto e računov, pri Gen-Iju s tem niso kompliciral in smo lepo uredili kar trajnik.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group