www.elektronik.si
Gmail in *.exe

www.elektronik.si -> Programska oprema

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 10:51 am    Naslov sporočila:  Gmail in *.exe
----------------------------------------------------------------------------
Kako to spravljate čez? (gre sicer preko driva a gre kako direk?) Včasih mislim, da je delalo, če si zamenjal exstenzijo. Sedaj to ne dela več. Očitno Google zija v fajl?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 11:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pred časom sem spravljal čez kompresirano z geslom ... Think ... bi bilo za preverit, če še dela.

Avtor: zoranKraj: SG PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 5:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
"Težave" najbrž povzroča antivirus. Včasih je res pomagalo da si zamenjal ekstenzijo, temu ni več tako. Potem smo naredili več zip-op (4xzip). Tudi to AV preveri (ne vsi). Kot je napisal Frenki, zaščita z geslom. Sem imel pred kratkim enak problem in je bil rešen z ZIP in geslom.

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Sob Maj 18, 2019 9:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tole?

Ne vem za exe, sem pa prejel stvari že večkrat preko tega... Ne exe...

Ampak poanta je v tem, da moraš sam downloadat fajl in potrdit downloadanje. Mogoče bi šlo.

Avtor: Merlin PrispevekObjavljeno: Sob Jun 01, 2019 9:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pojma nimam za kaj se gre, me pa zanima...

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Ned Jun 02, 2019 11:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
saj ima tudi FF urejeno za pošiljanje večjih datotek
https://send.firefox.com/

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group