www.elektronik.si
Audio komponente Gorenje Korting

www.elektronik.si -> Zabavna elektronika

Avtor: KnapKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Maj 21, 2019 10:11 pm    Naslov sporočila:  Audio komponente Gorenje Korting
----------------------------------------------------------------------------
Ima kdo še kakšno audio kompnento Korting, ki se je želi znebiti? Velikost in barva nista pomembni. Ovira ni niti okvara ali celo kak manjko modula. Samo, da je ohišje kompletno in kompletna prednja stena.

Se priporočam!

Avtor: NaMiKraj: celje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2020 6:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Včeraj mi je prišel v roke (podaril kolega) Tuner Korting T-102. Ker že zelo dolgo ni okusil napajanja je ob vklopu pričakovano ostal "mrtev". Sračje gnezdo preverim in opazim kratek stik na 15V napajanju.

Avtor: NaMiKraj: celje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2020 7:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Seveda je bil krivec (tantal) globoko med panelčki, tako, da sem moral zadevo popolnoma "podreti". Žal sem med obračanjem po mizi prekinil eno od povezav (bela žička) iz ene od ploščic na sprednji panel s prikazovalniki in tipkami.

Ima kdo slučajno načrt za omenjeni tuner. Po menjavi "krivca" se tuner prižge ampak ostane prikazovalnik frekvence brez prikaza. Sicer se za trenutek prikažejo frekvence pri preklopu med posameznimi področji FM/AM.

Avtor: KnapKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Avg 14, 2020 12:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
T101

Morda bo pomagalo. Izberi iz spiska T101. Ne vem več v čem je razlika razen v barvi. Je že zelooooooo dolgo odkar sem to popravljal skoraj vsak dan.

Avtor: NaMiKraj: celje PrispevekObjavljeno: Pet Sep 25, 2020 1:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Evo urejeno. "preplonkal" iz enakega tunerja. In deluje BP.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group