www.elektronik.si
I: vitaphone 1100

www.elektronik.si -> Mali oglasi

Avtor: napetostKraj: koroška PrispevekObjavljeno: Sre Maj 29, 2019 1:05 pm    Naslov sporočila:  I: vitaphone 1100
----------------------------------------------------------------------------
Za starejšo osebo iščem telefon z tremi tipkami. Včasih je zadevo tržilo podjetje iz Sežane, vendar nič več. Tudi proizvajalec tega ne izdeluje več. Zanima me, če kdo od forumašev ve kje bi lahko našel kaj takšnega, čeprav rabljenega vendar delujočega delujočega. Naj me prosim kontaktira.

Avtor: romascenkoKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Jun 04, 2019 1:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj nevem ali imaš ti kakšnega pokvarjenega ali nimaš nič in iščeš rabljenega...

[slovenščina je zame španska vas] če imaš pokvarjenega ti ga teli na spodnjem linku lahko popravijo (rezervne dele imajo), če pa nimaš nič pa vsaj veš da lahko kupiš tudi pokvarjenega in ga daš popravit Smile

http://www.st-sezana.si/1100.html

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Tor Jun 04, 2019 5:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Upam pa da ves, da tegale ne gre programirati (tudi recimo stevilk na gumbih!) tako zlahka: svoj cas so jih programirali kar tile zastopniki ...

Avtor: napetostKraj: koroška PrispevekObjavljeno: Sre Jun 05, 2019 7:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hvala z informacije.
Sem našel nekaj vendar ni v najboljšem stanju.
Pri tem telefonu se mi dopade tudi to da se po treh piskih zvonca sam vklopi in se lahko pogovarjaš z osebo preko zvočnika.
lp

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group