www.elektronik.si
Prodam TS6A ISKRA - Termometer

www.elektronik.si -> Pranger

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 11:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
prodam lepo ohranjen primerek

https://s5tech.net/viewtopic.php?f=33&t=14916


.

Avtor: ciciKraj: Trbovlje PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 11:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
11€

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 12:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
11,01€

Avtor: nimaKraj: Bakovnik PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 2:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
12€

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 7:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A ni licitacija na drugem forumu?

Lp, Jože

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 8:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
s57bic je napisal/a:
A ni licitacija na drugem forumu?

Lp, Jože

v.j. je napisal/a:
prodam lepo ohranjen primerek


Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 8:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A je tale prodaja/nakup zaključena, ali je šlo tukaj samo za reklamiranje prodaje drugje?

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 8:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislim, da je @nima zmagovalec licitacije.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 9:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
frenki je napisal/a:
A je tale prodaja/nakup zaključena, ali je šlo tukaj samo za reklamiranje prodaje drugje?

Ali po domače povedano, za za=bavanje ljudi.
Za moje pojme je tole zrelo za pranger!

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 9:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Glavno je, da se moderatorji zabavate hysterical
in seveda kažete svojo pismenost

in če koga moti link na oglas na drugem forumu... tudi tam je link na tale forum, pošteno?
Moj namen je bil, da predmet dobi nekdo, ki ga želi, jaz ga ne rabim in ga ne želim, zato gre stran. Pismeni lahko vidite, da ima novega lastnika.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čakaj malo, tole pa tako ne bo šlo.

Trije interesenti v tej temi so ga želeli ... če te prav razumem, ga pa noben od njih ni dobil?

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:31 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kot sem napisal: pismenost...

Kdor bi si ga resnično želel, bi sledil linku, tako pa Rolling Eyes

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hahahaha, očitno si samo ti pismen, vsi ostali smo pa nepismeni.
Zakaj bi se moral prijavljati na drugi forum, če si ga prodajal tukaj?

S takimi otročarijami se ukvarjaj na svojem forumu!
Tam pa pametuj kolikor hočeš, saj dvomim, da ti bo kdo odgovoril, sploh Very Happy

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
v.j. je napisal/a:
Kot sem napisal: pismenost...

Kdor bi si ga resnično želel, bi sledil linku, tako pa Rolling Eyes

Tole gre na pranger. Kak razlog za prestavitev napišem kasneje.

frenki je napisal/a:
Vili vsaka reč ima svoje meje in to velja tudi za tvoje obnašanje na forumu. Pred leti te je iz tega foruma zabrisal dol VolkD. Tokrat pa si zelo blizu tega, da to naredim jaz. ...

Citirano sem napisal nekje avgusta 2018. Kljub nenehnemu najedanju sem vseeno upal, da bo nekako vse skupaj ostalo v za silo sprejemljivih mejah. Vsaka stvar ima svoje meje - vključno z mojo toleranco. Ne zanima me, kaj počneš doma, na drugih forumih, drugje, ... Tukaj takšnega obnašanja ne bom toleriral. Najdi si družbo enako mislečih kjer hočeš, na tem forumu te ne želim več videti.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group