www.elektronik.si
Razlaga sheme

www.elektronik.si -> Naloge, izpiti, seminarske

Avtor: 142536 PrispevekObjavljeno: Sob Avg 31, 2019 3:29 pm    Naslov sporočila:  Razlaga sheme
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni, izdelujem ojačevalec zvoka (50w) za zaključni izdelek v srednji šoli. Za poročilo, bi potreboval opis delovanja ojačevalca, na internetu sem zasledil nekaj opisev, ampak so bili vsi dokaj pomanjklivi. Zato me zanima, ali bi znal kdo opisati delovanje tega ojačevalca, kajti bi potreboval za vsak del posebaj vedeti čemu je namenjen. Hvala.

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 8:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dvomim, da na spletu ne najdeš podrobne razlage.
Boljšo kot v spodnji knjigi pa res težko najdeš:
B. Cordell, Designing audio power amplifiers, Mc Graw Hill, 2011, (ISBN: 978-0-07-164025-1)

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 7:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zanima me, v katero srednjo šolo hodiš?
Pa še, zakaj si si izbral napravo za katero ne veš kako deluje. Če naj bi bila to tvoja naloga-celo zaključni izpit, potem se moraš sam potrudit zanjo. Pokazat kaj si se naučil in upravičit tistih nekaj let šolanja. Kakšno znanje pa si si pridobil, če ne veš niti literature poiskat.
Na koncu koncev moraš v papirni del izpita tudi napisat zahvalo ljudem, ki so ti pomagali.

Lp, Jože.

Avtor: lauraKraj: Sobota PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 9:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Applause

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Ned Sep 01, 2019 10:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tukaj je razložena vloga praktično vsakega elementa v avdio ojačevalniku:
https://leachlegacy.ece.gatech.edu/lowtim/

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group