www.elektronik.si
Offtopic

www.elektronik.si -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic

Avtor: lauraKraj: Sobota PrispevekObjavljeno: Ned Okt 06, 2019 12:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj pa "pametni" telefon in aplikacija? Idea

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Ned Okt 06, 2019 1:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
laura je napisal/a:
Kaj pa "pametni" telefon in aplikacija? Idea


Je to odgovor ali vprašanje? Namreč večina tvojih prispevkov nima čisto nobene vrednosti.
Saj, če bi dal po muckovem predlogu motorček, en nano ali mini, nekaj vrstic programa , tipko, je to to. Ne vidim kaj bi pridobil z aplikacijo, saj vse samo dela.

Avtor: lauraKraj: Sobota PrispevekObjavljeno: Ned Okt 06, 2019 2:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne, bilo je mišljeno kot zaje...cija ker se mi zdi da dandanes že marsikdo ne more več živet brez tega.
Kar se tiče tehnične izvedbe:jaz bi dodal motorček s pravilnim razmerjem -obrne št. minute na minuto in ni potrebno nobenih procesorjev/programov.

Kar se pa mojih prispevkov tiče- jih ne glej oz. samo čevlje sodi naj kopitar.

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Pon Okt 07, 2019 8:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa so "pristojne službe" sposobne razbrati uro iz teh novodobnih ur? Verjetno bi vseeno dobil listek za brisalec, ker bodo mislili da je termometer. Mr. Green

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Pon Okt 07, 2019 8:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po lokalnem radiju pa objava, da je zunaj 24° ob polnoči Mr. Green

Avtor: twomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Okt 07, 2019 10:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
LAHKO PA NEHATE SMETIT TEMO, HVALA!

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group