www.elektronik.si
Pomivalni stroj Bosch

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Tor Dec 10, 2019 5:34 pm    Naslov sporočila:  Pomivalni stroj Bosch
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,
Imam tezavo s pomivalcem in sicer mi ne dela spodnja vetrnica pri pomivalcu...zgornja pa dela ok.Vetrnici sem ocistil...vendar isto.Tudi snel sem jih in mes obratovanjem odprl vrata...skozi zgornjo je pritisk vode viden,skozi spodnjo ga ni.....mogoce kaka ideja,kaj bi bil lahko vzrok

Avtor: shmandiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Dec 10, 2019 5:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vodni kamen?

Avtor: s57beKraj: polzela PrispevekObjavljeno: Tor Dec 10, 2019 7:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tu je problem diverter ki ima nalogo kdaj se vrti zgornja ali spodnja razpršilna roka.

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Tor Dec 10, 2019 8:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A to je zadeva pod spodnjo vetrnico...a je mozno popravilo ali samo menjava

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Dec 11, 2019 10:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Povej tip stroja.

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Sre Dec 11, 2019 11:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bosch SGI57M05EU/01, S9L51B

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Dec 11, 2019 1:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na strani 67 (69) je delilec pritiska. Mogoče imaš kaj noter. Ali si snel spodnji propeler in ga pregledal, če je frej.
http://moustachedor.free.fr/lave_vaisselle/bosh/docs/manuel-reparation.pdf

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Sre Dec 11, 2019 9:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zaenkrat se ne...bom v naslednjih dneh...mal me čas

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 5:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj sem razdrl zadevo...cisto je...pomoje je res tisti diverter...ki odpira enkrat eno enkrat drugo luknjo..spodnjo oz.zgornjo vetrnico
Bo treba novega verjetno

Avtor: qwerta PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 8:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A kdo ve mogoce,kam pride tista drobna vzmet...po nesreci pi je kos padel na tla in ta vzmet je skocila ven..sam ne vem od kje

Avtor: PPartnerKraj: okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Sre Jul 20, 2022 2:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene nekaj zanima. In sicer za model SMS40M62EU ActiveWater letnik 2014.
V zadnjem času noče odpret vratc tablete za pomivanje. Je treba odpreti ročno.
Kaj bi lahko bilo?

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group