www.elektronik.si
Internetni radio v kitajskih trgovinah
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 8:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
BorisK je napisal/a:
Nerodno je, da dostava v Slovenijo ni mogoča, pa sem se nekako znašel. Nisem ga pa še dobil v roke.
kako si se znašel ? Jaz preko Mailboxde, za dodatnih 12,66 €

Avtor: BorisKKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 10:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
psevdonim je napisal/a:
kako si se znašel ? Jaz preko Mailboxde, za dodatnih 12,66 €


Prijateljev prijatelj je iz Gradca. Zanimiv tale Mailboxde, če bi prej vedel, bi ga kar uporabil.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 10:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
naslednji minus: pri izklopu in ponovnem vklopu z glavnim stikalom izgubi nastavitev ekvilajzerja - gre nazaj na "normal" Mad

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2019 1:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
No, jaz sem pa včeraj v Lidlu kupil DAB+ in UKV radio Silvercrest za 25eur Wink
https://www.lidl.si/sl/p/za-prosti-cas/digitalni-radio/p32338

S kupljenim sem zadovoljen, sem pozitivno presenečen, čeprav DAB+ notri ne dela tako kot bi moral. UKV deluje dobro, sprejem je zelo v redu. DAB+ skeniranje oddajnikov notri ne najde nič, sem moral ven na odprto, da je skeniranje oddajnikov zaznalo signale, no, potem večina postaj dela tudi notri. Tudi za DAB+ uporablja teleskopsko anteno kot za UKV. Ima majčken 2x16 alfanumerični LCD, izpisuje vse možne podatke, ki jih dobi preko RDS oziroma DAB.

Zvok je dober, celo neverjetno dober za tako majhen aparat, vgrajen je en zvočnik, torej mono. Izhod ima stereo jack 3,5mm in micro USB za napajanje, sicer pa dela na 4x AA.

Avtor: s56vhaKraj: Kamnik, Preserje pri Radomljah PrispevekObjavljeno: Sob Feb 08, 2020 7:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Drugač pa Malino priklopiš na LAN pa mal programa dodaš in igra Smile

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group