www.elektronik.si
Hameg Hm1004

www.elektronik.si -> Merilna tehnika in senzorji

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Pet Jan 31, 2020 7:15 pm    Naslov sporočila:  Hameg Hm1004
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo, pri pospravljanju smo našli Hameg Hm1004 osciloskop, popolnoma nov v škatli. Zanima me ali so te stvari še uporabne in obstaja trg za njih ali bolje da ostane še dodatnih 20 let v škatli?

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Pet Jan 31, 2020 7:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_nkw=Hameg+Hm1004&_sacat=0&rt=nc&LH_PrefLoc=3&_fcid=77

nov cca +500€

lahko pa ga začnete uporabljati

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Jan 31, 2020 9:27 pm    Naslov sporočila:  Re: Hameg Hm1004
----------------------------------------------------------------------------
matly je napisal/a:
......Zanima me ali so te stvari še uporabne in obstaja trg za njih ali bolje da ostane še dodatnih 20 let v škatli?
Hu, še starejše in slabše stvari so še kako uporabne.
Ja in sveda obstaja trg za njih!

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2020 1:16 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa ne zdaj. To je za zbiralce. Zdaj je čas Rigola in Tektronicsa itd. s kakšnim digital storage. Pa še vse skupaj je ugodno majhno za na mizo.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2020 2:53 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
joztom je napisal/a:
Pa ne zdaj. To je za zbiralce. Zdaj je čas Rigola in Tektronicsa itd. s kakšnim digital storage. Pa še vse skupaj je ugodno majhno za na mizo.

Ah no.......
Svojega, že davno polnoletnega Hamega, ne dam nikamor, kljub temu, da imam digitalnega!
To je tako, kot s spajkalniki, tisti, ki zna, bo tudi z žebljem dobro zaspajkal, če pa ne znaš, potem ti pa tudi, ne vem kakšen, super truper spajkalnik ne pomaga!
In gornjemu Hamegu, posebno, če je nerabljen, ne fali nič!

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2020 10:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imaš prav, tudi sam imam HP 1700B od Boeniga za popravila na terenu, ima možnost baterij. Fina stvar, ko jo obvladaš in vrhunsko dela, seveda pa ne za 400€ ob današnji ponudbi. Poštena cena za tak vintage je okoli 100€, zato se tega ne prodaja.

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2020 11:06 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na ebay-u sem videl ponudbo ampak se mi ne zdi realna cena. Uporabljati ga nihče pri nas ne zna, tako da dam na ebay in javim če se bo prodal. Hvala za odgovore.

Avtor: kop100Kraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sob Feb 01, 2020 2:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
matly je napisal/a:
Na ebay-u sem videl ponudbo ampak se mi ne zdi realna cena. Uporabljati ga nihče pri nas ne zna, tako da dam na ebay in javim če se bo prodal. Hvala za odgovore.


Mene bi zanimal. Koliko ga pa ceniš?

Avtor: anze90Kraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2020 4:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tale hameg mene tudi zanima. Pride v upostev mogoce kaksna menjava? Imam vivitek 1080p full hd dlp projektor, malo rabljen cca 30h ima žarnica.

Avtor: milan62Kraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2020 11:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
matly je napisal/a:
Na ebay-u sem videl ponudbo ampak se mi ne zdi realna cena. Uporabljati ga nihče pri nas ne zna, tako da dam na ebay in javim če se bo prodal. Hvala za odgovore.


Cena predmetov, kateri se prodajo na ebayu, je vedno realna.

LP

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2020 11:48 am    Naslov sporočila: icon_cool Cena predmetov na ebayu
----------------------------------------------------------------------------
Think Ni ravno tako, ampak odločitev je na strani kupca. Takšnih uporov sem prodal, po malo višji ceni za kos, že skoraj sto kosov. Če je povpraševanje, zakaj ne bi izkoristil.

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2020 7:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ampak če so pa original za Maršal...sploh ni drago Wink

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Feb 02, 2020 8:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Baje so to najboljši upori na svetu, ne šumijo. Mr. Green

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Pon Feb 03, 2020 9:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
No, čakamo na Ebay...

Avtor: usimoncic PrispevekObjavljeno: Tor Mar 31, 2020 12:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če ni skrivnost - je šel prek eBay ali še vedno čaka novega lastnika?

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group